Kraft Çantalar Ve Pet Plastik Bardaklar

'Karma Makale' forumunda Kalavun54 tarafından 19 Haziran 2021 tarihinde açılan konu

 1. Kalavun54

  Kalavun54 Well-Known Member

  Site Adı: Kullan At Fabrikası, Çanta, Bardak, Plastik Ürünler, Uygun Fiyat Bol Çeşit
  Site Konusu: Kullan At Fabrikası, Uygun Fiyat Bol Çeşit, Kraft Çanta, Plastik Bardak, Gıda Kapları, Kese Kağıtları, Firmalara Özel Baskılı Ürünler Sağlamaktadır.
  Site Yazılımı: Kurumsal / E-ticaret

  [​IMG]
  Şirketimiz olan kullan at, kurumsal bir e-ticaret sitesidir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz, müşterilerinin talepleri doğrultusunda hizmet kalitesini sürekli olarak arttırmayı hedefleyen kurumsal bir şirkettir. Toptan veya perakende olarak ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Çevre dostu ürünler konusunda hizmet veren şirketimizin satışını yaptığı tüm ürünler %100 çevre dostu ürünlerdir. Ürünlerimiz tek kullanımlık olmakla birlikte bir kez kullanıldıktan sonra atılan ürünlerin satışını yapmaktayız.

  Kraft çantalar son dönemlerde popüler olmuş ürünlerin başında gelmektedir. Geri dönüşümü yapılabilen ürünler olan kraft çantalar, kaliteli malzemeden üretilmekle birlikte çevre dostu ürünlerdir. Restoran ve cafelerin paket servislerinde kullanılan bu ürünlere olan ilgi giderek artmaktadır. Yine Cafe ve Restoranların tercih ettiği pet plastik bardak ürünlerimizde oldukça kullanışlı ürünlerdir. Soğuk Kahve, limonata ve soğuk içecek servislerinde kullanılan bu ürünler, Starbucks gibi köklü firmalar tarafından da tercih edilmektedir.
   

Bu Sayfayı Paylaş