Kodjam Teknoloji Platformu

'Karma Makale' forumunda deniz tarafından 13 Ocak 2021 tarihinde açılan konu

 1. deniz

  deniz Member

  Teknoloji platformu özgün tasarıma sahip tamamıyla ücretsiz bir yardımlaşma forumudur. İsteyen her üye aklına takılan her türlü sorunu sitemizde konu açarak sorabilir. Yeni açılan forumda webmaster tasarım konuları ve giriş düzeyi eğitimler yer almaktadır. Sizde programlama ve tasarım işlerinde yeniyim ve soracak soruların var diyorsanız tam size göre.

  Program geliştirirken kodlarda yaşadığınız herhangi bir sorun ya da photoshop tasarımı hazırlarken; yapamadığınız bir işlemi forumda konu açarak tüm üyelerden ve adminlerden yardım isteyebilirsiniz.

  Teknoloji Platformu

  Forum sitemiz de yazılıma yeni başlayanlar, photoshop ve illüstratör öğrenmek isteyenler; Google uygulamaları konusunda profesyonel olmak isteyenler ve bir uzmandan yardım almak isteyenler için özel olarak hazırlanmıştır. Foruma ücretsiz üye olup dilediğiniz konuda soru sorabilirsiniz.

  [​IMG]

  Peki bizim farkımız nedir ?

  Bizim aslında en büyük farkımız çoğu forumda olan büyük bir sıkıntı var; olabilir tabi bir konu hakkında belki herkese basit gelecek bir sorununuz var ve doğal olarak birilerine sormak istiyorsunuz. Büyük forum sitelerinde bu tarz basit sorulara bazen cevap bulamayabilirsiniz. Genelde insanlar bunudamı bilmiyorsun ya da bunu da bilmiyorsan yapma bu işi tarzı yaklaşımlarda bulunabilir.

  Aynı durumu yaşadığım için biliyorum o yüzde böyle bir forum sitesi açmak istedim. Eğer sitemizde soru sorarsanız üyeler cevap vermese bile bilgimin ve tecrübemin yettiği kadar yardımcı olunacaktır.

  Web Site: https://www.kodjam.com
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Şubat 2021

Bu Sayfayı Paylaş


Yerel ve sektörel alanda organik içerikli makale yazınız.