Kızlık zarı dikimi ankara

'Sağlık' forumunda Baybars tarafından 7 Ocak 2020 tarihinde açılan konu

 1. Baybars

  Baybars Well-Known Member

  Öncelikler Merhabalar; Ankara'da bulunan ve kızlık zarı dikimi ankara domain ismi ile yayın hayatına bir süredir devam eden web sayfamızdan bahsetmek istiyorum sizlere. Kızlık zarı dikimi operasyonları maalesef halen ülkemizde çeşitli toplumsal bakış açıları dolayısı ile bir çeşit ahlak değeri olarak görülmekte ve pek çok kadın bu nedenle mağdur edilmektedir. Amacımız bu alanda mağdur edilen kadınların kızlık zarı dikimi ve kızlık zarı sorunları konusunda güvenilir bir kaynak oluşturmaktı.

  Kızlık Zarı Dikimi

  Öncelikle bilinmelidir ki kızlık zarı operasyonları basit ve risksiz operasyonlar olmasına rağmen kesinlikle alanında uzman bir doktor tarafından yapılmalıdır aksi halde sonuçları son derece üzücü olabilir.

  Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır?

  Kızlık Zarı Dikimi operasyonu uygulanan özel bir teknikle zarar gören dokunun yeniden bütünlüğünüm sağlanması adına yapılan bir operasyondur. Pek çok kadın esnek kızlık zarı yapısına sahip olduğu için cinsel ilişki esnasında kızlık zarı kanaması gerçekleşmeyebilir.

  Bu noktada olası toplumsal sıkıntıları önlemek adına kadın doğum uzmanına başvurulması en sağlıklı yoldur. Ankara'da faaliyet gösteren kliniğimizde kızlık zarı dikimi ankara konusunda pek çok hastamıza steril bir ortamda hizmet vermekteyiz.

  Bilinmelidir ki söz konusu operasyonlar son derece mahremiyet taşıyan ve ancak kişinin kendi isteği çerçevesinde yapılabilecek operasyonlardır.

  Web Site: https://www.kizlikzariankara.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 31 Ağustos 2020

Bu Sayfayı Paylaş