Kısa Makale Yazıları Hakkında

'Karma Makale » Site Tanıtım Yazısı' forumunda Admin tarafından 2 Ekim 2020 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Kobi Ajanda Site Yetkilisi

  Geçmiş zamanda 200 kelimenin altında olan ve zenginleştirilmemiş makaleler düzenlenmektedir. Bundan sonraki süreçte paylaşacağınız kısa yazılarınız için daha önce paylaşılmış konulara yorum olarak ekleyebilirsiniz. Forumun web sitelerine yararlı olması açısından gerekli düzenlemeleri yapıyoruz.

  Yeni eklediğiniz yazılarda imla, dil bilgisi ve başlık kullanmanız makalelerinizin çok daha etkin olmasını sağlayacaktır. Bozuk yazıları neden kullandığınıza bir türlü anlam veremiyoruz.

  Kaliteli, zengin içerik kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

  Kısa makale paylaşımı hakkında

  Üyelerimizin eklediği makaleleri düzenlemek için ciddi bir zaman harcamaktayız. Bu konuda biraz daha hassas davranmanızı, karşılıklı olmak üzere ve daha faydalı olmak adına gerekli emeği harcıyoruz.

  Ayrıca kopyala yapıştır yazılar için ilk iki paragrafı organik hazırlamanızı öneriyoruz.

  Bu açıklamayı arama motorlarından aldığımız olumsuzluklar nedeniyle yazmak zorunda kaldık. Lütfen laf olsun diye değil fayda sağlamak adına makale paylaşınız. Özen gösterilmeyen, yasal olmayan, ba-his, es-cort içerikli yazılar doğrudan silinmektedir. Emeğe karşılıklı saygılı olmamız hepimizi başarıya ulaştırır.

  Önemli not: Yeni konu oluşturma aşamasında alt kısımda bulunan meta açıklama alanını konunuzun en önemli yerinden aldığınız yazıyı eklemenizi ve karakter sayacına uymanızı öneriyoruz.

  Bizelere yardımcı olacağınızı umut ediyor kolaylıklar diliyoruz.
   
  Son düzenleme: 11 Ekim 2020
  Alo Kurye bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!