Kahramanmaraş petek temizleme

'Makaleler' forumunda skirubo tarafından 18 Kasım 2019 tarihinde açılan konu

 1. skirubo

  skirubo New Member

  Kombi ve petek temizliği süreçleri özellikle kış aylarında faydalı olduğunu unutmamak gerekir. Kış aylarında artan kombi ve petek kullanımı olukça yüksektir. Petek temizliği bakımlarının yerine getirilmemesi durumunda ısınma sürecinin uzamasına ve istenilen ısı miktarının altında devam etmesine yol açmaktadır. Doğal olarak ısınma sistemlerini iyileştirmek ve peteklerin temizliğini yapmak. Bu durumu rutin bir şekilde devam ettirmek maddi ve arıza durumlarını önlemek adına oldukça faydalıdır. Kahramanmaraş petek temizleme ile peteklerinizi özenle temizler ve düzgün bir şekilde ısıtma sağlarız.

  Kombi bakımı dediğimiz işlemler aslında, kombinin temizlenmesi anlamına gelmez. Kombi bakımı öncelikle cihazın doğru çalışıp çalışmadığını, mevcut durumunu, arıza yapma olasılığını tespit edip ve bunun önüne geçilmesidir. Bu arızaların önüne sadece kombinin iç temizliği ile geçilemez bazı durumlarda parça değişimleri ya da kullanım önerileri ile de olur. Kahramanmaraş kombi bakımı ile çalışanlarımız kombinizin bakımını yapıp, arızasını gidermektedir.

  Tüm bunların yanında Kahramanmaraş beyaz eşya servisi ekibimiz ile arızalanan veya bakımı gereken beyaz eşyalarınızın bakımını yaparak yeniden kullanımını sizle için sağlıyoruz.
   

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!