Kadıköy Kurye

'34 - İstanbul' forumunda Alo Kurye tarafından 5 Kasım 2019 tarihinde açılan konu

 1. Alo Kurye

  Alo Kurye Alo Kurye

  Kadıköy'de ekspres, normal ve acil kurye hizmet seçenekleri bulunmaktadır. Kadıköy, motorlu kurye servisi, bakımlı ve hazır durumdadır. Servis personeli ise sektörde deneyim kazanmış, uzman ekipten oluşur. Kurye çağırmak için yapmanız gereken, bir telefon kadar kolaydır. Bizimle irtibata geçerek, istediğiniz adrese paket gönderebilirsiniz. Personel tarafından adresten teslim alınan paket, en kısa sürede, talep edilen konuma teslimatı sağlanır. Firmamızdan, talep edeceğiniz veya ihtiyaç duyabileceğiniz teslimat bilgileri aynı şekilde tarafınıza iletilmektedir.

  Kadıköy Kurye

  Hizmet kalitesini, arttırmayı hedefleyen firmamız, müşterileri ile ilişkilerini uzun vadede, güven prensibine dayalı olarak gerçekleştirmektedir. Hizmet verdiğimiz kurye hizmetleri konusunda, güven üst düzeyde tutulmaktadır. Bu şekilde, paketler ne olursa olsun, zamanında teslim edilir. Müşteri memnuniyetine önem vererek kaliteli hizmet anlayışı ile çalışıyoruz.

  Kadıköy, Nereye Bağlıdır Ve Hangi İlin İlçesidir?

  Kadıköy, Türkiye'nin, kuzey batısındaki Marmara bölgesindeki İstanbul ilinin, yaklaşık 483 bin nüfuslu ilçesidir. İstanbul, Anadolu yakasındadır. Kadıköy ilçesi, İstanbul'un ilçelerinden kuzeyde Üsküdar, Güneydoğuda Maltepe ve doğuda Ataşehir ilçeleriyle komşudur. İstanbul'un, marmara denizine kıyısı olan ilçelerindendir. İl merkezinden, uzaklığı ise yaklaşık 22 kilometredir.

  Sunulan hizmetler de, bu semtlerin dışında ya da uzak semtlere yapılacak gönderilerin, teslimat süresinde artış olabilir. Ayrıca, paketi teslim almaya gelen personelin gereğinden fazla bekletilmesi, paket teslim edilmesini geciktiren başka bir husustur.

  Görevli personel, adresinize gelmeden önce paket veya evrakların, gönderi için hazır olduğundan emin olmanız gerekir. Bunun dışında, gönderilmesini istediğiniz malzemeleri içeriğine uygun şekilde, zarf veya poşet içerisine konduktan sonra kapatılarak, gönderilecek adresin gerekli teslimat bilgileri yazılmalıdır. Kadıköy kurye, Acıbadem, Erenköy, Göztepe, İçerenköy, Suadiye ve Sayrayıcedit semtlerinde zamanında hizmet verir. Kadıköy'de, alo kurye aranır, bizi hemen arayın.

  Web Site: https://alokurye34.blogspot.com/
   
  Son düzenleme: 4 Aralık 2021 19:39

Bu Sayfayı Paylaş