İzmirde tente

'Karma Makale' forumunda osman75 tarafından 11 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu


 1. osman75

  osman75 Well-Known Member

  Hakkımızda; İzmirde tente; yenilikleri takip eden profesyonel ekibiyle müşterilerine farklı seçenekler sunabilen kaliteli hizmet anlayışıyla konusunda uzmandır.

  Firmamız, pergola sistemleri, klasik tente, İzmir tente, wintent, mafsallı tente, oval pergola, çift yönlü tente, karpuz tente, şeffaf stor ve zip perde koleksiyonları dahilinde, waterblock aplikasyonları, açılır kapanır pergola sistemleri, açılır kapanır tavan sistemleri, katlanır raylı tente, tente İzmir, runcover ve üstün mekanik aksamlar ile birçok tente sistemi faaliyetinde hizmet vermektedir.

  Misyonumuz

  Yılların tecrübesinin verdiği güvenle kurumsallığımızı büyüterek tente ve pergola sektöründe kaliteli hizmet anlayışı bazlı prensiplerimizden ödün vermeden yolumuzda devam etmektir. Yenilikçi anlayışımızla göze hitap edecek farklı seçenekler sunmak ve başarımızı müşteri memnuniyetiyle en üst düzeye çıkarmaktır. Müşteriyle uyumlu çalışmanın getirdiği pozitifliği çalışanlarımıza ve hizmetlerimize daha çok yansıtabilmek ve hizmet sonrasında da müşteri sadakatini kazanabilmektir.

  Vizyonumuz

  Kurumsal bir firma ile yola çıkarak yurt içinde ve dışında daha ileriyi hedeflemek
  Müşteri memnuniyetini esas alarak, kaliteli hizmet anlayışı ile sınırsız farklı seçenek sunabilmek
  Hizmet sonrasında da müşteriyle teması kaybetmeyip sadakati sağlamak
  Sosyal sorumluluğumuzun bilincinde davranmak
  Çalışanlara kendilerini geliştirebilecekleri fırsatlar yaratmak
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Temmuz 2019

Bu Sayfayı Paylaş


Lütfen, anlamsız ve içeriksiz konuları foruma yazmayın.