İzmir Tente Sistemleri

'Karma Makale' forumunda 7PnGDDex0O tarafından 30 Mart 2019 tarihinde açılan konu


 1. 7PnGDDex0O

  7PnGDDex0O New Member

  İzmir tente ile siz değerli müşterilerimize en uygun ve en kaliteli ürünleri mekânlarınız için sunuyoruz. Kendi markamızı üretmekte ve konumumuzu güçlendirmek de kararlıyız. İzmir'de bir çok ünlü mekanda ve hatta resmi hastane belediye gibi kurumlarda referans tentelerimizi görebilirsiniz. Ayrıca kaliteli tente modellerini artık Eskişehir ve Çanakkale içinde görebilir ve sahip olabilirsiniz.

  İzmir tenteciler olarak ileri teknolojiyi ithal kumaşlarla birleştiriyoruz. Bu sayede bütün hava koşullarına uyum sağlıyoruz. Kafe ve restoranlarda, resmi kurumlarda yaptığımız tente ve branda modellerimiz her zaman ihtiyaçlarınızı giderir. Açık mekânlarınızı kış bahçesi kasetli tente gibi çeşitli kapama sistemlerimiz sayesinde tam bir kapalı mekan haline getiriyoruz. Dört mevsim tenteler ile mekânlarınız hem yaz şartlarından hemde kış şartlarından koruyabilen bir donanıma sahip olduğu için en gözde ürünlerimiz sizlere özel hazırlanmaktadır.

  Hedefimiz daha geniş alanlarda daha büyük tenteler tasarlayarak müşterilerimize daha ferah ortamlar oluşturup memnuniyetlerini kazanmaktır. Bu nedenle izmir pergola olarak pergola tente ve branda da bir markalaşmış firma haline gelmek misyonumuzdur.
   

Bu Sayfayı Paylaş


Lütfen, anlamsız ve içeriksiz konuları foruma yazmayın.