Izmir branda

'Makaleler' forumunda osman75 tarafından 16 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

 1. osman75

  osman75 Member

  İzmir branda tente ve pergola sistemlerinde öncü ve lider pozisyondaki firmamız İzmir'de ve çevre ilçelerde konutlara ve iş yerlerine yönelik tente ve pergola sistemleri imalatı , montajı ve servisi hizmetlerini 2005 yılından bu yana kalite anlayışından ödün vermeden gerçekleştirmektedir.

  Otomatik tente ve otomatik pergola sistemlerimiz ile kendiliğinden açılıp kapanabilen tente ve pergola sistemleri sayesinde zahmetsizce yaz aylarının ve kış aylarının rahatsız edici etkilerinden uzakta huzurlu bir şekilde balkon , teras, bahçe ve verandalarınızın keyfini yaşayabilirsiniz.

  Yeni kanunlar ile yapılan düzenlemeler yüzünden açık tarafı bulunan kafe, restoran , kahvehane, pastane ve büfeler için üç tarafı ve üstü açılıp kapanabilen pergola ve tente sistemleri zaruri bir hal kazanmıştır. İzmir tente pergola sistemleri olarak size en uygun koşullarda motorlu pergola yada otomatik tente sistemlerini sunmaktayız. ayrıca mağaza ve dükkanlar için dekoratif tente modellerimiz mevcuttur.

  Kollu tente mafsallı tente körüklü tente ve wintente seçeneklerinin yanı sıra çift taraflı tente olarak bilinen t modül - kendinden ayaklı tente modellerimiz ile bir duvara ihtiyaç duymadan her alana uygulanabilen tente sistemlerimizde mevcuttur.körüklü tentelerimiz ise özellikle mağaza ve dükkanlar tarafından tercih edilmektedir. Tente ve branda üzerine dilerseniz markanızı ve sloganlarınızı baskı yaparak daha da dikkat çekici yapabilmekteyiz.

  Teras yada balkon için tente ihtiyaçlarınız içinde bizi arayabilirsiniz. Karşıyaka, Buca, Bornova, Çiğli, Karabağlar, Gaziemir, Foça, Çeşme, Alaçatı, Kuşadası gibi tüm İzmir genelinde ilçelere hizmetimiz mevcuttur.

  Ürünlerimiz
  İzmir tente
  İzmir pergola
  pergola İzmir
  tenet İzmir
  motorlu pergola
  oval pergola
  otomatik tente İzmir
  İzmir otomatik tente
  branda
  şeffaf branda
  şeffaf branda İzmir
  körüklü tente
  İzmir körüklü tente
  mafsallı tente sistemleri
  İzmir mafsallı tente
  kollu tente
  elektrikli tente
  mağaza tentesi
  dükkan tentesi
  kış bahçesi
  win tente sistemleri
   

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumu