İstanbul Varis Tedavisi Hizmetleri

'Karma Makale' forumunda seohaberleri tarafından 26 Temmuz 2021 tarihinde açılan konu


 1. seohaberleri

  seohaberleri Well-Known Member

  Varis tedavisi İstanbul ilindeki bütün ilçeleri kapsayan sağlık hizmetlerimizden biridir. Varis, bacakta yüzeysel olarak toplardamarların uzaması ya da genişlemesi hastalığıdır. Bu hastalıkta, damarlar incelir ya da kıvrımlı bir hal alır. İstanbul varis tedavisi hizmetlerimiz ile varis sorunu yaşayan hastalarımız için birçok tedavi yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  • Palyatif (geçici),
  • Ameliyatsız varis tedavisi (girişimsel),
  • Endovenöz lazer tedavi,
  • Radyofrekans ablasyon tedavisi,
  • Carivein uygulaması ve buhar tedavisi,
  • Klasik cerrahi varis tedavisi,

  Mikro cerrahi ve kozmetik, varis tedavileri gibi sıraladığımız tedavi türleridir. Hastaların, varis türlerine ve mevcut durumlarına bağlı olarak alabilecekleri hizmetlerdir. Bu, tedavi yöntemleri ile uzun ya da kısa vadede iyileşmeniz mümkündür. Bu rahatsızlık için birçok tedavi yöntemi bulunmaktadır.

  Bunlar arasında, son zamanlarda dikkat çeken iki yöntem, çok sık tercih edilmektedir. Lazerle varis tedavisi, İstanbul genelinde ikamet eden hastaların, rahatlıkla yaptırabileceği bir işlemdir. Anestezi altında, enerji yaymakta olan lazer fiberler ile yapılan bir yöntemdir. Damarların içi yakılarak, yedek damarlar kapatılmaktadır. Köpükle varis tedavisi İstanbul ili için verilen hizmetlerden bir tanesidir.

  Bu yöntemin diğer isme, clarivein uygulamasıdır. Herhangi bir anestezi gerekmeden, yedek damarlara özel kataterler yerleştirilmektedir. Kataterlerin uçları, dairesel hareketler yapılarak geriye doğru çekilmektedir. Bu çekme sırasında ise sklerozan (köpük) verilmektedir. Daha sonra yedek damar, yani By-Pass iç kısımdan yakılarak kapatılır. Web sitemizi ziyaret etmek için drokandost.com adresine uğrayarak daha detaylı bilgi ve tedavi için randevu talep edebilirsiniz.

  Web Site: https://drokandost.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 27 Temmuz 2021

Bu Sayfayı Paylaş


Lütfen, anlamsız ve içeriksiz konuları foruma yazmayın.