İstanbul Matbaa Hizmetleri

'Karma Makale' forumunda seohaberleri tarafından 24 Ekim 2020 tarihinde açılan konu

 1. seohaberleri

  seohaberleri New Member

  Matbaa firmamız Özen Matbaa 1976 yılında Cağaloğlu’nda Tipo baskı hizmeti amacı ile kuruldu. Zamanla gelişen teknoloji ile beraber kendisini geliştirerek yeni makineler alındı.

  Aynı zamanda iş tecrübemiz arttıkça yeni alanlara girişim yapıldı. 1985 yılında Maliye Bakanlığı tarafından belirlenmekte olan ve anlaşmalı işlerin yapılmasına imkân sağlayan Yetki levhası alındı.

  Firmamız bu gelişmelerden sonra İstanbul matbaa hizmetleri sektöründe daha fazla yer edinmek için yenilik hareketlerine devam etti. Ofset baskıya geçiş yaptı. Ofset baskı alanında biriktirilen tecrübeler ışığında tekrar bir gelişme göstererek grafik tasarımı alanına geçiş yapıldı. Matbaa firmamız böylece birden çok alanda hizmet vermeye başladı.

  40 yılı aşkındır süre gelen iş tecrübesi ve deneyimleri sayesinde sürekli gelişen ve gelişmekte olan matbaa firmamız aynı zamanda; İstanbul fatura basım, irsaliye, serbest meslek makbuzları gibi farklı pek çok iş alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

  Bakanlık tarafından onaylı ve yetki levhalı çalışmakta olan firmamız 1976’ dan bu yana aynı özveri ve disiplin ile müşterilerinin; İhtiyaç ve taleplerine cevap vermektedir.

  Uygun maliyetli kaliteli işler yapmaktadır.

  Her türlü fatura basım, kağıt delme, ofset baskı, grafik tasarım gibi işlerinizde sizlere akılcı çözümler sunmaktadır. Çalışma arkadaşlarımız ve çalışma disiplinimiz sayesinde talep ettiğiniz ürünlere kaliteli ve güvenli bir şekilde firmamız; Sağlanan imkanlarla erişebilecek, bizi mutlu edeceksiniz.

  Bilgi almak ve ürünleri incelemek için hemen www.ozenofsetmatbaa.com adresine gelebilirsiniz.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 24 Ekim 2020

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!