İstanbul Kurye Hizmeti

'Karma Makale' forumunda griposter tarafından 7 Ağustos 2021 tarihinde açılan konu

 1. griposter

  griposter Active Member

  Kurye Pera, İstanbul ilinde acil kurye hizmeti vermektedir. Hizmet anlayışı olarak müşterilerin gönül rahatlığıyla erzak, malzemelerini verilebileceği kurye firmasıdır. İstanbul Kurye ihtiyacı olduğundan itibaren, kısa süre içerisinde adrese ulaşım sağlanarak, ilgili teslimat adresine yollanmaktadır. Sitemiz üzerinden, kolay bir şekilde iletişime geçerek, anlık olarak bilgi alabilirsiniz. 7 Gün 24 Saat boyunca, hizmeti vererek kurye hizmetini öne taşımaktadır.

  Kurye Hizmetleri

  İstanbul ilçelerine sunulan moto kurye hizmetimizde, en yaygın ve tercih edilen hizmet olmaktadır. İstanbul içerisinde, otomobil ile gitmek oldukça sıkıntılı olmaktadır. Bu durumdan dolayı, moto kurye hizmeti sayesinde; özel posta gönderimleri ve ofis boy paketleri yollamak istediğinizde hızlı bir şekilde yollayabileceksiniz. Anlık olarak raporlama sistemi ve çağrı destek merkezimiz size yardımcı olacaktır.

  Acil kurye hizmetlerinde, müşterilere özel imkânlar sağlanmaktadır. Ekspres kurye adı altında yapılan hizmetlerde, en kısa mesafeyi 45 dakika içerisinde sağlarken, uzun mesafe 90 dakika içerisinde ulaştırma sağlanmaktadır. Güvenli bir şekilde yapılan hizmetlerde vazgeçilmeyen kurye firmanız olarak yerinizi almakta iddialı bir şekilde ilerliyoruz.

  Web Site: https://www.kuryepera.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Ağustos 2021

Bu Sayfayı Paylaş