Istanbul gezilecek yerler

'Makaleler' forumunda skirubo tarafından 22 Kasım 2019 tarihinde açılan konu

 1. skirubo

  skirubo New Member

  İstanbul gezilecek yerler denince akla birçok yer gelir hemen. İstanbul’a gelen misafirlerimizi gezdirmek için de acaba nereyi gezdirsek diye düşünür durur birçok insan. Size bu konuda yardımcı olmak için web sitemizde bulunan güzel İstanbul’un gezilecek yerlerini listeledik. İşte size önerdiğimiz birkaç gezilip görülmesi gereken yer;

  Size ilk önerimiz Dolmabahçe Sarayı olacaktır. Osmanlı döneminde yapılmış olan bu saray 1843 yılında yapımına başlanmış ve 1856 yılında tamamlanmıştır. Abdülmecid Han tarafından yaptırılan bu sarayı Atatürk’ün vefat ettiği yer olarak biliriz. Şehrin içinde bulunan ve ulaşımı oldukça basit olan bu saray hakkında tüm bilgileri, ziyaret saatlerine dair daha birçok bilgiyi web sitemiz üzerinde bulabilirsiniz.


  Bir başka gezilecek yer önerimiz ise Atatürk Arboretumu olacak. Şehir kalabalığından uzaklaşıp ağaçların, kuşların ve çiçeklerin arasında doğa ile iç içe olmayı isteyenler için oldukça hoş bir yer. Hoş fotoğraf karelerinin çıkabileceği bu yer nerededir, nasıl gidilir, giriş ücretleri nedir gibi birçok soruya yine web sitemizden ulaşabilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!