İstanbul Akü Servisi

'Karma Makale' forumunda Kalavun54 tarafından 7 Temmuz 2021 tarihinde açılan konu

 1. Kalavun54

  Kalavun54 Well-Known Member

  Doğan Akü Market 7/24 Akü Servisi Mobil Montaj İmkanıyla İstanbul Avrupa yakası başta olmak üzere yol yardım ve akü servisi yapılmaktadır. Aküler belirli bir süre kullanım ömrüne sahip ürünlerdir. Birçok farklı elektronik ve teknolojik üründe kullanılan akülerin temel prensibi, elektrik bağlantısı olmadan ilgili ürüne enerji sağlayabilmesidir. Diğer yandan kullanım ömrü dolan akülerin değiştirilmesi gerekmektedir. Ömrü dolan aküler, elektrik tesisatına zarar verebileceği gibi aracın şarj dinamosu üzerinde de kalıcı hasarlar bırakabilmektedir. Doğan Akü olarak bu noktada yıllardır profesyonel hizmet vermekteyiz.

  İstanbul Bağcılar'da akü satışı yapan şirketimiz, Avrupa yakası öncelikli olmakla birlikte akü satışı, yerinde akü değişimi gibi özel hizmetlerde sunmaktadır. Beykent Akücü olarak Doğan Akü'nün bayiliğini yapmaktayız. Akü ile ilgili herhangi bir problem yaşamanız durumunda bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Servisimiz akünün genel kontrolünü yaparak akünün değişimini veya takviyesini yapmaktadır.

  Başakşehir Akücü olarak bu alanda profesyonel bir şekilde hizmet veren şirketimizin sattığı ürünler 2 yıl garanti kapsamında olmakla birlikte ortalama 5 yıl kullanım ömrüne sahiptir.

  Web Site: https://doganaku.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Temmuz 2021
Etiketler:

Bu Sayfayı Paylaş