Isparta Halı Yıkama

'32 » Isparta Province' forumunda Admin tarafından 18 Mayıs 2021 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Kobi Ajanda Site Yetkilisi

  Isparta halı yıkama, temizlik işlerinin özen gösterilmesi gereken önemli bir konu olduğunu çok iyi bilir. Gün içinde fark etmesekte gözle görülmeyen mikroplar, halıya derinlemesine nüfuz ederek halıyı kirletmekte ve pislenmesine yol açmaktadır. Yılda bir veya iki kez bile olsa antibakteriyel ürünlerle temizlenen halılar hem sağlığınızı tehlikeye atmayacak hemde sizlere daha temiz ortam sunacaklardır. Isparta'da bizi arayabilir sıra dışı sunulan hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

  Isparta Halı Yıkama Hizmetleri

  Halılar, hijyenik ortamda makineler ile yıkanarak gerekli uygulamalardan geçirilir. Ayrıca, Isparta halı yıkama için özel üretilen makineler ile yıkanmaktadır. Kullanılan halı yıkama şampuanları bitkisel içerikli deterjanlardır. Antibakteriyel ve %100 doğaldır. Isparta'da halı yıkama işlemleri tamamlandıktan sonra nemi alınarak kurulama işlemlerine geçilir.

  Isparta'da hijyenik ortamda yıkanan halılar, uzun ömürlü bir kullanıma sahip olur. Bu uygulamalar tamamlandıktan sonra ilk günkü gibi temiz ve paketli şekilde adresinize teslim edilir.

  Web Site: https://www.anadolupazarlama.web.tr/
   
  Son düzenleme: 18 Mayıs 2021

Bu Sayfayı Paylaş


Yerel ve sektörel alanda organik içerikli makale yazınız.