Irmana Lojistik Karayolu Taşımacılığı

'Lojistik' forumunda Admin tarafından 8 Eylül 2020 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Kobi Ajanda Site Yetkilisi

  IRMANA Lojistik başta İtalya olmak üzere parsiyel ve komple taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Ayrıca İthalat - İhracatta taşıma yaptığı ülkelere karşılıklı olarak standart ölçülerin dışında gabari dışı taşıma hizmeti sunmaktadır. Taşımasını organize ettiği ülkenin tüm noktalarına ulaşım sağlamaktadır

  Irmana lojistik kendini sürekli geliştirip genç ve dinamik kadrosuyla siz değerli müşteri ve müşteri adaylarına hizmet vermektedir.

  Genç ve dinamik kadrosuyla

  Yetki sertifikaları, güvenilir hizmet ve taşımasını yaptığı ülkenin kanunlarındaki güncellemeleri takip eden işinde uzman kadrosuyla İtalya – Türkiye taşımacılığında uygun fiyatlar.

  Titizlikle seçilmiş şoför kadrosu, partner ve tedarikçileri ile birlikte ana hattı İtalya olmak üzere Tüm Avrupaya ve taşımasını organize ettiği ülkenin her yerine ulaşım garantisi sunmaktadır.

  İlke ve prensiplere dayalı geliştirilen iş anlayışımız, başarılarımızın sürdürülebilir olmasını sağlama yönünde tüm müşterilerimize odaklanmayı ve sürekli gelişmeyi esas almaktadır.

  Irmana lojistik Standart taşıma yöntemleri

  Irmana lojistik taşıması mümkün olmayan yüklerinizde çözümler sunmak için yanınızda. Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde İtalya – Türkiye Ağır nakliyat taşımacılığında hacimli yüklerinizin lojistik operasyonunda sizlere ekonomik fiyatlar sunarak hem bütçenizin hem yükünüzün güvenliğini sağlıyor.

  İtalya Parsiyel Taşımacılık

  Geniş acente ağı sayesinde İtalya’nın bütün bölgelerinde bulunan depolarımıza toplattığımız yükleri her hafta sonu düzenli olarak çıkış yapan özmal araçlarımızla sizlere ulaştırıyoruz. Ayrıca Türkiye’den italya’ya parsiyel ihracatlarınızda İtalya’nın her bölgesindeki müşterinize ulaşım garantisi veriyoruz.

  Yeni hizmet ve kampanyalardan haberdar olabilmeniz için takip edin.

  Web Site: https://www.irmana.com.tr/
   
  Son düzenleme: 15 Eylül 2020

Bu Sayfayı Paylaş


Yerel ve sektörel alanda organik içerikli makale yazınız.