İlham Verici Uzun Langer Bob Saç Modelleri

'Karma Makale' forumunda osman75 tarafından 27 Nisan 2019 tarihinde açılan konu


 1. osman75

  osman75 Well-Known Member

  Yaygın olarak bahsedildiği gibi uzun bir bob veya lob, yılın saç stili olarak sürekli olarak adlandırılmıştır. Çok haklı bir tanımadır, çünkü stil çeşitli yüz şekilleri, saç dokuları ve tenleri için gurur vericidir. Basitçe söylemek gerekirse, lob klasik ve evrenseldir. Galerimizde sizin için mükemmel varyasyonunu bulun.

  Long Bob Saç Modelleri langer bob

  Lob'lar herhangi bir dokuda güzel - düz ve şık veya dalgalı ve dağınık. Lobunuzu bir sersem gibi giyebilir ya da bir çeşit kabarık ya da yarı-yukarı saç modelinde kilitlerinizi kaldırabilirsiniz - bu kadar çok seçenek vardır ve saç tipinize bağlı olarak her zaman hızlı ve kolay bir şekillendirme yöntemi vardır.

  1: Dalgalı ve Dalgalı Lob

  Bu çarpıcı görünüm stilini inanılmaz derecede kolaydır. Kelepçesiz büyük bir saç maşası kullanın ve kıvrılmayacak şekilde saçın ucunu bir veya iki kez etrafına sarın. Sadece orta mili kıvırmak, süper kısa şekillendirme süresi demektir.

  Klas, ifade saç modeli için avı modern bir kadın mısınız? Uzun ters çevrilmiş bob çeşitlerimiz, saçınızı bir sonraki seviyeye çıkaracak kadar cesaretle karıştırılmış, mükemmel bir kadınlık beyanıdır!

  Uzun bir Ters Bob'un Tarzını Nasıl Yenileyebilir?

  Uzun saçlı çok işin bitti! Çok fazla iş ve ürün ve nihayetinde yine de at kuyruğunda yutuluyor gibi görünüyor! Seni hissediyoruz, büyük zaman. Bireyselliğinizi bu uzun ters çevrilmiş göğüslerden biriyle ifade etmeyi deneyin ve aynı zamanda sabah rutininizi kolaylaştırın.

  Basit, anlaşılır ve burada sürpriz yok, klas ters bronz bob, çoğu kadın için harika görünen zamansız bir seçim. Arkasında sadece biraz daha kısa ve katmanlama sayesinde bazı doğal hareketler sunuyor.

  2: Bakır Balayaj ve Dalgalar ile Esmer Lob

  Uzun saçları kullanmaya alışkınsanız, uzun bir ters bob saç kesimini “çok sert olmayan” bir geçiş stili olarak düşünün. Arka kısım omuza vurur ve ön kısım daha da aşağı iner ve istediğiniz yere uzunluk ekler.

  3: Tıraşlı uçlu Shaggy Bob

  İnce bir balayaja sahip dağınık kül kahverengi bob, hala az bir kaliteyi korumayı başarıyor. Arkadan öne doğru derin açılı olan sarı uçlar köprücük kemiğine akar ve yüzü güzelce çerçeveler.

  Üstüne geçmeden Frivolity!

  4: Yan Patlama ile Açılı Düz Bob

  Yan çarpmalarla ters çevrilmiş bir lob, “vermeye devam ediyor” olarak adlandırmayı sevdiğimiz saç şeklidir. Kahve kahverengi saçlarındaki derin bakır balayadan, kenar boyunca yüzen tüylü perilere, buradaki zona bobunun bir ipucu var.

  Web Site: bobfrisur club
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 1 Eylül 2020

Bu Sayfayı Paylaş


Lütfen, anlamsız ve içeriksiz konuları foruma yazmayın.