Hostragons® Global Servis Sağlayıcısı

'Karma Makale » Site Tanıtım Yazısı' forumunda deniz tarafından 24 Eylül 2020 tarihinde açılan konu

 1. deniz

  deniz Member

  Hostragons olarak 2020 yılından itibaren müşterilerimize kesintisiz hizmet sağlamanın sözünü veriyor ve bu doğrultuda tüm bilgimizi hizmet alt yapısına adayacağız. İnternet çağı oldukça ileriye gitmekte, sürekli gelişim ve değişim içindedir. Telefonlarımız sayesinde her türlü bilgi artık elimizin altında.

  Çok hızlı bir şekilde bir tık ile bilgiye ulaşmak çok kolay oldu. Bununla beraber insanlar bilgisayar, internet ve sanal alemde yetkinlik kazanmaya başladı.

  Birçok insan internet aleminde ki merakını gidermek için orada sevdiği alanlara yöneldi.

  Global Servis Sağlayıcısı

  Bu demek oluyor ki telefonda ve bilgisayarda açtığınız, bilgi edindiğiniz sitelerden sizinde olabilir. Siz her bir birey kendi istediği gibi şekillendireceğiz bir siteye sahip olması mümkündür.

  Size Özel Paylaşımsız Sunucu Kaynakları

  Tamamı size özel dedicated server kaynakları ile gerçek kiralık sunucu performansını yaşayın. RAM, Disk, İşlemci ya da Trafik gibi sunucu performansını belirleyen tüm donanımlar ve kaynaklar yalnızca size tasis edilir ve diğer sunucular ile paylaştırılmaz.

  Vargonen fiziksel sunucular, kurumsal donanımları, tamamı yedekli network alt yapısı ve TIER III veri merkezi kalitesi ile projelerinizi rakipsiz performansla yayınlamanızı sağlar.

  Biz Hostragons olarak bunu sağlıyoruz. Web isteniz için hosting, alan adı hizmeti veriyoruz. Bunların yanında üç farklı paket şeklinde sunucu hizmeti vermekteyiz.

  Aynı zamanda oluşturduğunuz sitelerin WordPress optimizasyonunu sağlamaktayız. Bizim hizmetlerimize web sitemizden sahip olabilir ve oradan bize ulaşabilirsiniz.

  Web Site: https://www.hostragons.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Ekim 2020

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!