Hosting Ve Barındırma Çözümleri

'Karma Makale' forumunda nullsix tarafından 24 Ekim 2020 tarihinde açılan konu

 1. nullsix

  nullsix Member

  2003 senesinden bu yana, gerek bireysel, gerek kurumsal internet hizmetleri sunan firma, son olarak web yayim adı altında faaliyet vermeye başlamıştır. Müşterilerine; Domain, hosting, vds, kiralık sunucu, cloud sunucu ve bunun gibi pek çok hizmeti bir arada sunan ve sektöründe önemli bir yere sahiptir.

  Hosting Ve Barındırma Çözümleri

  Siz de avantajlı fiyatlarla son teknoloji sanal sunucular kiralamak isterseniz, hiç vakit kaybetmeden webyayim.net.tr isimli internet adresini ziyaret edebilirsiniz. SSD teknolojilerinin kullanıldığı sanal sunucular ile yüksek hız deneyimi yaşayabileceksiniz.

  Gerek yüksek uptime oranı ile, gerek hızlı ve kaliteli destek hizmeti ile büyük beğeni toplayan web yayim adresi, sunucu barındırma ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz adına doğru bir adrestir. Güvenilir bir datacenter arıyorsanız, hiç tereddüt etmeksizin buradan hizmet alınız.

  Kiralayın Sizin Olsun

  Sizlere firmanın çok cazip bir kampanyasından da söz etmek istiyorum. Kampanyanın adı: Kirala Senin Olsun şeklindedir. Bu kampanya sayesinde, fiziksel sunuculara, 12 aylık kiralama hizmeti sonunda sahip olabilirsiniz. Cazip fiyatlı fakat 16 ve 18 ay taksit seçenekleriyle de aynı sunucuları alabilir.

  Cloud sunucu hizmeti almayı arzu edenler, yine bu firmaya başvuruda bulunabilir. Oyun sunucusu kiralama, yedekleme, kabin kiralama ve daha pek çok hizmet burada müşterilere sunulmuştur.

  Korumalı sunucu alarak, güvenliğinizi üst seviyeye çıkarmak adına da WEBYAYIM'a ulaşabilirsiniz. Hosting, alan adı, datacenter, domain, sanal sunucu, dedicated sunucu, kiralık sunucu, vds, sunucu barındırma, cloud sunucu, korumalı sunucu bulabilirsiniz.

  Web Site: https://webyayim.net.tr/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Kasım 2020

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!