Hizmet Faaliyetleri Firma Rehberinde

'Bilişim' forumunda istanbulda tarafından 27 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

 1. istanbulda

  istanbulda İstanbul Rehberi

  İstanbul'da, faaliyet gösteren işletmelere müjdeli haberler var. Reklam ve pazarlama alanında yararlanabilecekleri sektörel faaliyetlerin bulunduğu firma rehberinde firmanıza ait ücretsiz web reklam sayfası oluşturabilirsiniz. Daha fazla tanıtım yaparak ürün ve hizmetleri potansiyel müşterilere ulaştırabilirsiniz. İşletmelerin en çok ihtiyaçlarının bu alanda olduğunu da vurgulayalım.

  En İyi Firma Rehberi

  Bir firmanın, web reklam yayınlamasına imkan sağlayan platform da müşteriye sunulan hizmeti tanıtabilir. Böylece, bir tüketicinin kolay bulmasına yardımcı olun. Hizmet şeklini adından alan portala katılın, İstanbul genelinde online olun. Sektörel ve yerel konuma göre kayıt arama motorları tarafından işlenir ve sizi arayan insana ulaşır. Siz de işletmenize bir iyilik yapmak isterseniz web siteye ulaşın firma kaydını ücretsiz oluşturun. Ayrıca, web siteye link bağlantısı alın sitenize katkı sağlayın.


  Buraya Bakınız, Facebook sayfamızı buradan takip edin...

  Web Site: https://www.sektorel.online/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Ekim 2021
  Buraya Bakınız bunu beğendi.
 2. Buraya Bakınız

  Buraya Bakınız Buraya Bakınız

  İş dünyasının her zaman mücadele ettiği konularında başında daha çok müşteri kitlesine ulaşmaktır. Bayilik formülü bu aşamada oldukça etkilidir. Girişimci firmalar veya kişilere sattığınız ürünleri daha geniş kitleye ulaştırma imkanı bulabilirsiniz.

  Bayilik formülü genelde yeni iş kurma düşüncesinde olan girişimciler açısından oldukça önemlidir. Bir çok girişimci bu konuda pratik davranarak hayalindeki işi kurmayı başarmıştır. Yeni bayilikler platformunda bayilik ilanlarınızı ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

  Web Site: https://www.yenibayilik.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Ekim 2021
 3. adana

  adana New Member

  Günümüzde ki hızla gelişim ile bir tüketici, istediği ürünü dışarıda aramak yerine teknolojiyi kullanarak arıyor. Ne aradığını bilen tüketici ise lokasyon (konum) odaklı aradığı, bir ürün veya hizmeti arama motorunda sürekli arıyor. Adana firma rehberinin önemi her geçen gün artıyor ve kayıt olan firma sayısı yükseliyor. Bu durum da kayıt olan bir firma diğerine oranla daha çok başarı sağlıyor. Doğru bir ürün ve hizmeti doğru müşteri ile buluşturma, büyüme ile paralel oranda artacaktır.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Ekim 2021
 4. Anadolu Kobi

  Anadolu Kobi Anadolu Kobi

  Günümüz iş dünyasında faaliyet gösteren firmaların tanıtım aşamasında yaşadığı sorunlara kalıcı çözümler üretiyoruz. Rehber ve blog ortamlarını en iyi şekilde kullanarak başarı elde etmesini ve bu başarıyı firmasına yansıtmalarını sağlıyoruz. İnternet mecralarında en önemli unsur otoritedir. Bu otoriteyi kazanmak her işletmenin en büyük sorunudur. İş biz bu aşamada destek veriyor otoritelerini yükseltmelerini yerel ve sektörel açıdan öne çıkmalarını sağlıyoruz.

  Tanıtım yazısını https://anadolukobi.blogspot.com/p/makale-gonder.html bağlantısından bize gönderin, yayına alalım. Bir diğer yanda, https://www.anadolukobi.com/ bağlantısından ulaşın ve işletmeye ait bir reklam oluştur. Takıldığınız konu da çekinmeden bilgi alın.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Ekim 2021
 5. faaliyetrehberi

  faaliyetrehberi New Member

  Türkiye'de ki firmaların aktif faaliyetini geniş kitleye ulaştırmak için çalışmalar devam ediyor. Özellikle yerel konuma hizmet veren bir işletme faaliyetini duyurmakiçin güçlük çekiyor. Bu bağlam da, çözüm üretiyor ve desteğin alt yapısını hazırlıyoruz.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Ekim 2021

Bu Sayfayı Paylaş