Hizmet faaliyetleri firma rehberinde

'Bilişim' forumunda istanbulda tarafından 27 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

 1. istanbulda

  istanbulda New Member

  İstanbul genelinde faaliyet gösteren işletmelere müjdeli haberler var.! Reklam ve pazarlama alanında yararlanabilecekleri istanbulda online sektörel faaliyetlerin bulunduğu firma rehberinde firmanıza ait ücretsiz web sayfası oluşturabilirsiniz. Daha fazla tanıtım yaparak ürün ve hizmetleri potansiyel müşterilere ulaştırabilirsiniz. İşletmelerin en çok ihtiyaçlarının bu alanda olduğunu da vurgulayalım.

  İstanbul sektörel firma rehberi
  Firmaların kolayca web sayfası oluşturup yayınlamasına imkan sağlayan platformda müşterilere sunulan hizmetleri detaylı yazabilir, tüketicilerin kolay bulmasına yardımcı olabilirsiniz. Hizmet şeklini adından alan İstanbul'da online portalına katılın İstanbul genelinde online olun. Sektörel ve yerel konuma göre oluşan kayıtlar arama motorları tarafından işlenerek sizi arayan insanlara kolaylıkla ulaşır. Forum

  Sizde işletmenize bir iyilik yapmak isterseniz BURADAN web sitemize ulaşın firma kaydınızı ücretsiz bir şekilde oluşturun. Ayrıca web sitenize link bağlantısı alarak sitenize katkı sağlanabilir.

  Buraya Bakınız » Facebook sayfamızı buradan takip edin...
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Eylül 2019
  Buraya Bakınız bunu beğendi.
 2. Buraya Bakınız

  Buraya Bakınız Buraya Bakınız

  İş dünyasının her zaman mücadele ettiği konularında başında daha çok müşteri kitlesine ulaşmaktır. Bayilik formülü bu aşamada oldukça etkilidir. Girişimci firmalar veya kişilere sattığınız ürünleri daha geniş kitleye ulaştırma imkanı bulabilirsiniz. Bayilik formülü genelde yeni iş kurma düşüncesinde olan girişimciler açısından oldukça önemlidir. Bir çok girişimci bu konuda pratik davranarak hayalindeki işi kurmayı başarmıştır. Yeni bayilikler platformunda bayilik ilanlarınızı ücretsiz yayınlayabilir siniz. https://www.yenibayilikler.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Eylül 2019
 3. adana

  adana New Member

  Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesi ile tüketiciler istedikleri ürünü dışarıda aramak yerine teknolojiyi kullanarak arama işlemini gerçekleştirirler. Ne aradığını bilen bilinçli tüketiciler ise lokasyon (konum) odaklı aradığı ürün veya hizmeti arama motorlarında sürekli ararlar.

  Adana firmaları rehberinin önemi her geçen gün artmakta ve kayıt olan firmaların sayısı yükselmektedir. Bu durumda kayıt olan firmalar diğerlerine oranla daha çok başarı sağlamaktadır.

  Doğru ürün ve hizmeti doğru müşterilerle buluşturmanız büyümenizle paralel oranda aynı şekilde artacaktır.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Eylül 2019

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumu