Hesap Satış Sitesi

'Karma Makale' forumunda bludeveloper tarafından 16 Eylül 2020 tarihinde açılan konu

 1. bludeveloper

  bludeveloper New Member

  hesap satış sitesi
  Hesap Sat sayesinde satılık Instagram hesabı satın alarak kısa zamanda fazla takipçisi olan Instagram hesaplarına sahip olabilirsiniz. Bizler Hesap Sat olarak güvenilir Instagram hesaplarını sizler için aracılık usulü ile transfer ederek her iki taraf için de güvenilir bir satış işlemi gerçekleştirmekteyiz. Sitemizde satılık instagram hesapları dışında satılık Youtube kanalı da satışa sunulmaktadır. İstediğiniz içeriğe sahip satılık Youtube ve Instagram hesaplarını bizlere bildirerek kısa süre içerisinde hayalini kurduğunuz kitlelere ulaşabilirsiniz.

  Hesap Sat sitemizden güvenilir bir şekilde hesap satın almak isteyen kişiler bu işlemlerin nasıl gerçekleştirildiğini merak etmektedir. Öncelikle internet sitemizden satılık hesap ilanlarını kategorilere ayırarak listeleyip istediğiniz hesabı bulmalısınız. Daha sonra ilanın ücretini yatırmak için sitesinin havuz hesabına para yatırmanız gerekmektedir. Bu işlemi yaparken tereddüt etmemelisiniz çünkü siz hesabı alana kadar para siteye aktarılmamaktadır. Hesabın ücretini de ödedikten ve satın aldıktan sonra bilgileri girerek hesabı üzerinize alabilirsiniz. Bu işlem sonunda sizden onay alınacaktır. sayesinde oldukça güvenli bir şekilde satın alınan ve kendi üzerinize aktarılan hesabınızı onayladıktan sonra ücret satıcıya aktarılır ve hesabınızı rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Satılık Instagram, Youtube ve diğer sosyal medya hesapları hakkında bilgi almak için üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz sizlere kısa sürede dönüş yapacak ve istediğiniz hesaplara ulaşmanıza yardımcı olacaktır.
   

Bu Sayfayı Paylaş


Yerel ve sektörel alanda organik içerikli makale yazınız.