Güvenilir İkinci El Spot Mağaza

'Karma Makale » Site Tanıtım Yazısı' forumunda nullsix tarafından 17 Ekim 2020 12:57 tarihinde açılan konu

 1. nullsix

  nullsix Member

  Ankara'nın hemen hemen her ilçesinde hizmet vermeye başlayan İtfaiye Meydanı 2.el eşya spot firmalarında her türlü ikinci el eşyayı uygun fiyata bulabilirsiniz. Kısa sürede Ankara ve ilçelerinin büyük ilgisi ile karşılanan web sitemiz her geçen gün hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyor. Web sitemizde ve mağazalarda beyaz eşya, mobilya, antik eşya ve halı gibi binlerce eşya çeşidinin 2.el satışını yapmaktadır.

  İster satıcı olun ister alıcı olun müşteri memnuniyeti ilk sırada yer alır.

  [​IMG]

  Güvenilir İkinci El Spot Mağaza

  Ankara ikinci el spot eşya alanlar mağazamıza ikinci el eşyalarınızı satmak istiyorsanız eşyanızın resmini çekip bize facebook ve whatsapp kanalından ulaşabilirsiniz.

  Eşyanıza en uygun fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiniz.

  Fiyatta anlaşmamız durumunda aynı gün gezici ekibimiz evinize gelir. Eşyalarınız kapıda alınır ve ödemeniz nakit olarak yapılır. Satmak istediğiniz eşyanın çalışır durumda sağlam olması bizim için önemlidir.

  Çok eskimiş atılır durumdaki eşyalarınızı satmak için lütfen iletişime geçmeyin. Unutmayın sizden aldığımız eşyaları bir başkasına satacağımız için kullanılmayacak derecedeki eşyalarınızı almamız için ısrar etmeyin. Anlayış ve hoş görünüz için teşekkür ederiz.

  [​IMG]

  Sağlam İkinci El Eşya Satışı

  Ankara İkinci el eşya almaya karar verdiniz. Bir çok ikinci el eşya satan spot dükkanlar dolaştınız bir türlü almak istediğiniz eşyayı alamadınız mı? İkinci el eşya alım konusunda Ankara’da yaşayan birisi olarak size itfaiye Meydanı ikinci el eşya pazarını tavsiye ederiz. Almak istediğiniz eşyayı en uygun fiyata dükkanımızdan temin edebilirsiniz.

  İkinci el eşya alır satarken çok dikkatli ve titiz davranan ekibimiz gerek alım yapan kişilerin gerekse satım yapan kişilerin menfaatini hep üst düzeyde tutmuştur. Alım yapanların en uygun fiyata eşya almasını satış yapanların da eşyalarını ederinde bir değere satmasını hedefleyen firmalarımız kısa sürede Ankara’da öncü ikinci el eşya dükkanları haline geldi.

  Gezici uzman firmalar eşyalarınızı yerinde görür ve size uygun fiyat verir. Dilerseniz whatsapp numaralarından ulaşabilir eşyalarınız için firmalardan fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Eşyalarınız aynı gün güvenilir ekip elemanlarımız tarafından alınır. İkinci el tüm eşyalarınız için teknik servis desteğini de ücretsiz bir şekilde bizden alabilirsiniz.

  2 El eşyalarınızı satmak istiyorsanız itfaiye meydanı web sitesi size istediğiniz sonucu verecektir. Web sitemizde bulunan firmaların tamamı kendi alanlarında uzman olup, müşteri memnuniyetine önem vererek hep doğru alışverişler yapmış yerlerdir.

  Web Site: http://itfaiyemeydani.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Ekim 2020 04:37

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!