Neler yeni

Hoşgeldiniz. KOBİ Ajanda Sanayi Ticaret Forumu

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, öyleyse ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

JavaScript devre dışı. Daha iyi bir deneyim için, önce lütfen tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Gecem Led Aydınlatma Armatürleri

Gecem Aydınlatma

Yeni Üye
Katılım
14 Aralık 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
2
Puanları
3
Konum
istanbul
Web sitesi
www.gecem.com
Gecem LED aydınlatma armatürleri 1997 yılından beri elektrik sektöründe özel çözümler sunmaktadır. Ekonomik, estetik ve mimari değerleri ön planda tutan ürünler üretmektedir. Uluslararası alanda ve 40 farklı ülkede varlığını sürdürürken, dünyanın çeşitli yerlerinde uzmanlarla çalışmaktadır. Çevreyi ve insanların yaşam standartlarını iyileştirebilecek akıllı iç ve dış aydınlatma sistemleri geliştirmek için araştırma ve inovasyonla hareket eden bir şirketiz. Stratejik düşüncemiz, ürün ve hizmetlerimizin sürdürülebilir olmasını ve sürekli iyileştirilmesini sağlar. Yeni ortaklıklara açık yapımızla faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda paydaşlarımızı, çalışanlarımızı, müşterilerimizi ve ortaklarımızı memnun ederiz. Uzun vadeli, sürdürülebilir büyümeyi hedefliyor ve en iyiye ulaşmak için çalışıyoruz.

Led Aydınlatma Sistemleri​

Ürettiği ürünler arasında Hastane Armatürleri, Tavan Armatürleri, Ray Armatürleri, Lineer Armatürler, Yüksek Tavan, Etanj Armatürler, Acil Aydınlatma, Projektörler ve Led ampuller bulunmaktadır. Alanında en iyi ürünleri üretmekle kalmayıp mimari unsurları endüstriyel tasarımla bütünleştirmektedir. Farklı uzmanlık alanlarındaki profesyonellerle çalışarak, ışık kalitesinin mekanlara değer kattığı bilinciyle, farklı mimari mekanlarda doğru ve verimli ışık kullanımına önem vermektedir.

Bir iş ortağı olarak Gecem;​

  • Mimarlar
  • Mühendisler
  • Aydınlatma tasarımcıları
  • Elektrik müteahhitleri
  • Elektrikçiler
  • Uluslararası distribütörler
Firmamız müşterilerine kaliteli ürünler ve yenilikçi çözümler sunmak için toptancılarla çalışmaktadır. Endüstriyel alanda kullanılan sistemlerin doğru seçimi, çalışma ekibinin enerjisini doğrudan etkiler. Sektördeki şirketlerin operasyonel ve sabit maliyetlerini azaltmak her zaman endişe kaynağıdır. GECEM'in modern tasarımlı aydınlatma sistemleri, firmaların ilk yatırımlarında maliyet tasarrufu sağlarken işletme maliyetlerini düşürme çabalarına da büyük katkı sağlayacaktır. Aydınlatma ürünleri, kolay ve hızlı montaj prosedürlerinin yanı sıra düşük bakım gereksinimlerine sahiptir. Armatürlerimiz endüstriyel sektörde yüksek verim ve enerji tasarrufu için çözümler sunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için www.gecem.com sitemizi ziyaret edin.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt