Galvo Lazer ve CNC Lazer Kesim Makinaları

'Karma Makale Rehberi' forumunda Laplace tarafından 5 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

 1. Laplace

  Laplace New Member

  Giotto Galvo Lazer, Giotto galvo lazer 1999 dan itibaren sayısız sektörde kullanılmaya başlamış ve uzun ömürleri ile yatırım maliyeti çok düşük olan bir galvo lazer makinesidir.

  Giotto galvo lazer ahşap olarak mobilya sektöründe İnegöl, Kayseri , İstanbul ve diğer bölgelerde kullanılmaya başlamış ve başarılı olarak çalışmaktadır.

  Giotto galvo lazer olarak İstanbul Aymakop, Gedikpaşa,Aykosan, Güngören de yüzlerce adet ile ayakkabı, terlik,çanta, kemer deri üzeri kesme, delme, perfore, desen, dekorasyon yapılmaktadır. Ayrıca Gaziantep, Konya, Adana, İzmir, Manisa, Hatay gibi ayakkabı terlik imalathanelerinin yoğun olduğu bölgelerde sayısız referans ile giotto galvo sizlere hizmet vermektedir.

  Giotto galvo lazer tekstil ve denim sektöründe dünyada en çok tercih edilen giotto denim ve flexi denim modelleri ile kot sektöründe kot yıkama ve kot imalatçılarında kullanılmaktadır. Gitto galvo lazer olarak lazer kesim elbişe, kot kuru işlemleri; rodeo, bıyık, zımpara, yıpratma vb işlemleri yapabilmektesiniz. Ayrıca giotto galvo lazer ile aksesuar imalatıda yapabilirsiniz. Lazer kesim etiket, reflektör folyo kesimi, hologram kesimi vb işleriniz çok hızlı ve kaliteli imalatını yapabilirsiniz.

  Galvo Lazer ve CNC Lazer Kesim Makinaları

  Giotto galvo lazer makineleri sei lazer Türkiye olarak görev yapmaktayız. SEI Lazer otomasyonlu galvo lazer lerimiz ile özellikle matbaa sektöründe matbaa etiket, finishing işlemlerini, ambalaj sektörü için ambalaj perfore kesim, yarım kesim vb işlemlerde kullanılmaktadır. Ayrıca paperone kutu imalatı, labelmaster matbaa etiket imalatı, flexi denim ile kot kuru işlemleri, Flexi blu ile pleksi noktalama yaparak, lgp panel imalatında kullanabilirsiniz.

  1999 Yılında Reklam ve Tabela sektörüne hizmet vermeye başladı. Folyo kesim plotter ve Dijital Baskı ve pleksi kesim lazer makineleri satış servis hizmeti uzun yıllar verdi. 2002 yılından itibaren İtalyan SEI Lazer firmasın üretimi olan Giotto Galvo lazer makineleri , Mercury ve NRG lazer kesim makineleri satış ve hizmetini vermeye başladı. Bir çok enstitü ve lazer üretim firmasında teknoloji eğitimi aldı. Halen galvo lazer konusunda Türkiye ve Yurtdışında satış , servis ve eğitim desteği vermektedir.

  Yeni ürünlerimiz olan Label Master Matbaa Rulo Etiket kesim lazer otomasyonların, Graphtec Matbaa Rulo Etiket Baskı makinelerinin tanıtım, satış ve satış sonrası hizmetini vermektedir.

  Hizmetler
  Giotto Galvo Lazer fiyatları yapacağınız işleme göre değişkenlik gösterir.
  Galvo lazer kesim makinası fiyatları
  Galvo lazer kesim makina fiyatları ..Kaliteli galvo lazer almak istiyorsanız giotto galvo lazeri tercih etmenizi öneririz. Hem kesim hem markalama yapabilen dünyanın en kaliteli galvo laser makinesidir. İtalyan SEI Lazer tarafından üretilen giotto galvo lazerler piyasada % 90 lık kullanım ile ezici bir üstünlüge sahiptir. İnce ışın kalınlığı, geniş ebat çalışma yeteneği ile mükemmel bir çözümdür.
  Galvo Lazer Teksil
  Galvo Lazer Deri Kesim
  Galvo Lazer Ahşap & Mobilya
  Galvo Lazer Hediyelik Ahşap
  Galvo Lazer 3d Lamba imalatı
  Galvo Lazer Matbaa Davetiye kesim
  Galvo Lazer Denim zımpara bıyık yıpratma
  Galvo Lazer metraj kesim
  Galvo Lazer metraj kumaş baskı
  Galvo Lazer Aksesuar imalatı
  Galvo Lazer ile şal kesimi
  Galvo Lazer Cam & ayna Kumlama Dekorasyon
  Galvo Lazer LGP panel üretimi, light box, ışıklı pano
  Galvo Lazer etiket kesim : Matbaa ve tekstil etiketleri
  Şehir için aynı gün, şehir dışı ikinci gün servis garantisi

  Misyon & Vizyon
  Misyonumuz Sekröler Üretimlerin ekonomik ve rekabetçi ürünlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktır
  Galvo Lazer Makine İhtiyaçlarınız için Bizimle İletişime Geçin.

  İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
  A ve A Endüstriyel Teknoloji Ürünleri Mak.San.ve Tic.A.Ş.
  Oruç Reis Mahallesi Giyim Kent Sitesi
  Giyimkent Caddesi No:126A-128A Esenler - İSTANBUL
  Lazer Satış Yöneticisi Necati SARIKAYA
  +90 533 713 34 44


  Web: galvolaser.com
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Mart 2020

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!