Neler yeni

Hoşgeldiniz. KOBİ Ajanda Sanayi Ticaret Forumu

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, öyleyse ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

JavaScript devre dışı. Daha iyi bir deneyim için, önce lütfen tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Forum Kurallarına Uymayan Üyelerin Hesapları Askıya Alınır

Forum Yöneticisi

KOBİ İş Geliştirme
Yönetici
Katılım
21 Kasım 2022
Mesajlar
87
Tepkime puanı
8
Puanları
8
Konum
Türkiye
Web sitesi
kobiajanda.blogspot.com
Forum kurallarına uymayan üyelerin hesapları neden askıya alınır sorusuna cevaben açıklamaları okuyunuz. Forum'da yeni bir dönemin başlaması için hazırlıklar tamamlandı. Türkiye'de işletmecilik anlayışı çerçevesinde yeni bir boyut, tutum ve davranış geliştirilmeye çalışılmaktadır. Bilinmelidir ki geçmişteki alışkanlıklar gelecekte işe yaramayacaktır. Bu durumda tüm alışkanlıklarınızdan vazgeçmeniz önerilir. İnternetteki plansız girişimlerin kimseye fayda sağlamadığını artık herkes bilmeli. Bu nedenle Türkiye KOBİ Sanayi ve Ticaret Forumu sektörde öne çıkmak için hazırlanan haberleri yayınlayabilmeniz için hazırlanmıştır. Ciddiyet ve yayın anlayışı barındırmayan usulsüz yazının yayınına son verilmiştir. Bir işletmenin işletme olarak nitelendirilmesi için gereken öncelik disiplindir.

Haber makalesindeki odak kelime alakalı ve zengin olmalıdır. Bir makale anlaşılır ve yazım kurallarına uygun olmalıdır. Rekabet aşamasında, bir web sitesi genellikle yanlış metin nedeniyle gücünü kaybeder. Doğru makaleyi nasıl oluşturacağınızı bilmiyorsanız yardım alın.

Forumun Geliştirme Faaliyetleri Nelerdir?​

  • Sektörel Girişimler
  • Meslekler ve Hizmetler
  • Şirketler ve Ürünler
  • Makaleler ve Haberler
  • Sosyal Medya Etkinlikleri
  • İnternet Sitesi Geliştirme
  • Reklamcılık ve Pazarlama
  • SEO Konsepti ve Yenilikler
Türkiye'deki tüm web siteleri geliştirilmeyi bekliyor. Bu konuya odaklanan girişimci sayısının yok denecek kadar az olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Web siteleriyle yakından ilgilenen kişiler, SEO kavramına kapılıp gitmektedir. Bir web sitesi SEO çalışmasına başlamadan önce pazar araştırması yapmalı ve siteyi bu pazara uygun içerikle donatmalıdır. Yeni kurulan sitelere baktığımızda içerik oranı sıfırdır ve dışarıdan backlink almaya başlar. Bu durum o sitenin gelişimini kalıcı olarak durdurur. Eğer gerçekten forumda yazılar yazarak bir web sitesini beslemek istiyorsanız sitenin içeriğine ve başlıklarına göre bir planlama yapılmalıdır. Bu beslemeler en az 500 kelime olmalıdır. İki satırlık bir metinden üç geri bağlantı alınırsa, bu siteye yarardan çok zarar verir. Bu sebeple forumun sıfır altyapı ile oluşturulmasına karar verilmiştir.
 
Son düzenleme:
Üst Alt