Firma tanıtım yazılarına link fırsatı

'Bilişim' forumunda Yönetici tarafından 3 Ekim 2019 tarihinde açılan konu


 1. Yönetici

  Yönetici Kobi Ajanda Site Yetkilisi

  Web sitesi, makale yazıları ile iyi bir seviyeye gelmesi ve güçlenmesi için, sürekli backlink alımları yapılır. Burada alınan linklerin bir kısmı yazıyı, bir kısmı ise siteyi belirli bir seviyeye taşır.

  Bunlar, dofollow ve nofollow olarak değişkenlik gösterir. Siteleri, otorite anlamında taşıyan bağlantı türüdür. Link bağlantı türlerini açıklamaya gerek yok, zaten biliyorsunuzdur.

  Çok önemli 5n1k bilgi veya sektörel içerikli makale yazılarını, profeyonel bir şekilde hazırlayın özel mesaj yoluyla gönderin. Yazınızı, kaynak site bağlantısı ile birlikte linkinizi yazıya kaynak olarak ekleyelim.

  Siteniz otorite kazansın.

  Bize göndereceğiniz yazı içeriği, bir ürünü, hizmeti, yerel ve genel anlamda tanıtıcı yada kullanıcıları bilgilendirme amaçlı olmalıdır. Buradaki amaç bilgilendirmektir.

  Burada asıl amacımız sektörlere destek olmaktır.

  Makale, okuyucu kitlesine ulaşması için düzenleme yapılır. Bunu neden yazpıyoruz?
  Yazınızı, reklam amacı ile değerlendirdiğimiz bilgi sitelerimizde kullanarak ve karşılıklı kazanım oluşturmak için, bir deneme yapmayı düşünüyoruz. Ne kadar başarılı olabilir?

  Ne kadar fayda sağlar ve katkıda bulunabiliriz bunu zamanla test edeceğiz. Bilgi deneyim ve tecrübemize dayanarak, ortak kazanım elde edeceğimizden hiç şüphemiz yoktur. Mantık olarak, almaktan ziyade daha çok nasıl veririz düşüncesindeyiz. Vermeden almanın tabiata aykırı olduğunu da unutmayın.

  Yazılarınız nerede paylaşılacak? https://www.burayabakiniz.com/

  Makale Gönderme Linki: https://www.burayabakiniz.com/sektorel-firma-haberi-gonder/
   
  Son düzenleme: 1 Aralık 2020

Bu Sayfayı Paylaş


Lütfen, anlamsız ve içeriksiz konuları foruma yazmayın.