Fikir, Sanat Eseri Ve Emeğe Zaman Damgası

'Karma Makale' forumunda tourniers tarafından 7 Ekim 2021 tarihinde açılan konu

 1. tourniers

  tourniers Well-Known Member

  Zaman damgası ile ilgili internette araştırma yapıyorsanız mutlaka bu konuyu okumanızı tavsiye ediyorum. Donanımhaber'de yapılmış tescil ve telif nasıl yapılır konularından sonra müşterilerin en çok memnun kaldığı ve herzaman tercih ettiği oluşumu mutlaka sizinle paylaşmak istiyoruz. Zaman damgası yaptırmak veya zaman damgası nasıl yapılır sorusu için sizi bilgilendirmek istiyoruz.

  Zaman Damgası Nedir?

  Vikipedia kaynağına göre; Zaman damgası, herhangi bir olayın ne zaman meydana geldiğini, genellikle saniyenin küçük bir kısmına yakın bir doğrulukta, tarih ve zaman olarak tanımlayan bir karakter veya kodlanmış bilgi dizisidir. Fikir, Sanat Eseri ve Emeğinizi zaman damgası ile güvence altına alın. Bu bilgi dizisi sayesinde onaylanan zaman sürecine dair hak sahibi olma niteliği bulunabilmekte.

  Zaman Damgası ile ilgili tüm soru ve görüşlerinize karşın bu konuda aradığınız profesyonel hizmeti size www.esertescil.com vermektedir. Müşteri memnuniyetine gerçekten çok önem gösteriyorlar ve misyonları gereği de güvenilir ticaret ahlakına sahip bir nitelikte planlama ve çözümleme oluşturuyorlar.

  Web Site: http://www.esertescil.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Ekim 2021 18:31
Etiketler:

Bu Sayfayı Paylaş