Fatura ödeme merkezi

'Karma Makale' forumunda Guvengroup5544 tarafından 30 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu


 1. Fatura ödeme Merkezi 6493 sayılı kanun ile Güven Grup Teknoloji Pratik İşlem Ödeme Kuruluşu ile yaptığı pazarlama faaliyeti üzerinden ödeme kuruluşu alt yapısını kullanarak banka ve kurum anlaşmalı olarak fatura ödeme merkezi yapılmaktadır. Şirketimizin siteleri üzerinden yaptığınız bayiliklerde, evraklarınız eksiksiz teslim edilip incelendikten sonra ödeme kuruluşu üzerinden tüm tahsilatlar online gerçekleşmektedir.

  Günü geçmiş ya da geçmemiş elektrik, su, doğalgaz, tüm cep telefonları, gibi tüm faturaların ödenmesi hizmetidir. Hizmete konu olan kurum ve kuruluşlar ödeme kuruluşunun anlaşması mevcuttur. Anlaşması olmayan kurumların tahsilatları yapılamamaktadır.

  Tahsilat yapıldığı anda ya da çok kısa sürede faturanın ödendiği bilgisi sorgulamalarda ortaya çıkmaktadır. Yapılan işlemlerde güvenlik en üst seviyede sağlanmaktadır.

  Anlaşma dışı kurumların tahsilatı yapılmamaktadır.

  Pratik İşlem Fatura tahsilatı bayiliğini kriterleri yerine getiren evrakalrını sorunsuz teslim edilen bütün başvuruları dikkatlice inceleyerek 6493 sayılı kanuna uygun görülen temsilciler onaylanmaktadır.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Ekim 2020

Bu Sayfayı Paylaş


Lütfen, anlamsız ve içeriksiz konuları foruma yazmayın.