Fakro Çatı Penceresi

'Karma Makale' forumunda Erkan tarafından 5 Nisan 2019 tarihinde açılan konu


 1. Erkan

  Erkan Well-Known Member

  Çatı penceresi doğal çam, beyaz kaplı çam ve ürünlerini içerir, ikincisi beyaz, çam ve meşe kaplama ile kaplanır. Hepsi ayrıca rutin olarak koruma tarzında üretilir veya özel, projeye özgü tasarım gereksinimlerini karşılar. Sonuç olarak, şirket standart ürünler olarak mevcut en geniş koruma çatı pencerelerine sahiptir. Menteşe ve kilit güçlendirme sistemi birinci sınıfı yüksek güvenlik ve güvenlik standardı sağlar. Tüm çam çatı pencereleri aynı zamanda gereksiz ısı kaybı olmadan optimum taze hava dengesinin korunmasını sağlamak için atmosferik basınçla etkinleştirilen bir otomatik havalandırma ile donatılmıştır. Enerji verimliliği için ayrıca havalandırma olmadan da tedarik edilebilir.

  Çatı pencerelerini imal etmek için kullanılan yüksek ve artan bir oranda kereste, kaynağının sürdürülebilirliği için en uygun sertifikası zincirine de sahiptir. Evrensel bir kurulum sistemi kiremit profillerine uyması için kirişlere veya çıtalara çatı alanı içinden farklı derinliklerde pencereler yerleştirmeyi mümkün kılar. Önemli olarak bu koruma pencerelerinin doğal ya da insan yapımı plakalara uyacak şekilde çatı hattının altına yerleştirilebilmesini sağlar.

  Geniş çatı pencerelerinin yanı sıra, standart olmayan boyuttaki kapakları barındırabilen benzersiz pencere modelleri dahil geniş bir çam ve yangına dayanıklı metal çatı merdiven seçkisine sahiptir. Şirket aynı zamanda iç ve dış jaluzi, tenteler, astarlar, altlıklar, flaşlar, ışık tünelleri, erişim pencereleri ve aynı boyuttaki çatı pencereleri ile birlikte kullanılabilecek güneş enerjisi panelleri gibi aksesuarlar da sağlamaktadır.

  Web Sitesi; https://www.fakrocatipencereleri.com
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 6 Nisan 2019

Bu Sayfayı Paylaş


Lütfen, anlamsız ve içeriksiz konuları foruma yazmayın.