Excalibur Pubg Arena’nin Büyük Fi̇nal 9 Mayis’ta!

'Karma Makale' forumunda deniz tarafından 8 Mayıs 2021 tarihinde açılan konu

 1. deniz

  deniz Member

  [​IMG]

  EXCALIBUR PUBG ARENA’NIN BÜYÜK FİNAL 9 MAYIS’TA!

  Excalibur’un düzenlediği PUBG turnuvasının finalistleri belli olmuş. 9 Mayıs’ta Twitch’te finali var ve ödül havuzu 20 bin liraymış. Bizi ilgilendiren en önemli kısımlarından birisi de izleyicilere sürpriz ve ödül varmış final oyunları sırasında.

  24 Nisan’da ön elemeleri başlamıştı turnuvanın. 200’den fazla takım katılmış elemelere. Sonunda 10 takım finale yükselmiş ve Türkiye’nin en iyi takımlarıyla 20.000 TL ödüllü havuzdan pay almak için 9 Mayıs günü saat 13.00’da karşı karşıya geliyor.

  [​IMG]

  Finale kalan takımlar kimler?

  Turnuva 4 farklı gruptan oluşuyordu. 4 farklı takımın birincileri ve ikincileri finallere ulaştı. Finale kalan takımlar; VALIENTE ESPOR, SKY, ESKİŞEHİRSPOR ESPOR, MEAT GRINDERS, SILENCERS, İZMİR SPOR, IMORTAL, CÜRÜM, EPOCH, OURSPRIME E-SPORTS oldu.

  Final 9 Mayıs’ta Oynanacak

  Açık elemelerden finale çıkmaya hak kazanan takımlar, 20.000 TL ödül havuzlu turnuva finalinde Türkiye’nin en iyi takımlarıyla karşı karşıya gelecek. Turnuva finallerine davetli olan takımlar ise 1907 Fenerbahçe, 839 Pizza Locale, Fastpay Wildcats, Kumiho, XFlow ve Other Side takımları… Finali Yağız Efe “10000days” Vardarbaş ve Berkay “Vicrains” Yılmazbayhan, sunacak. İzleyiciler, Excalibur PUBG Arena final yayınını https://www.twitch.tv/10000days linki üzerinden canlı takip edebilecekler.

  İzleyenlere Ödüller Var

  9 Mayıs’ta gerçekleşecek finalde izleyicilere ve muhtemelen abonelere özel ödül ve sürprizler varmış açıklamaya göre. Birinci takım 12 bin TL, ikinci takım 6 bin TL, 3.takım ise 2 bin TL kazanacak. Bir de finaller sonrası After Party organize edilecekmiş Discord üzerinden.

  Excalibur PUBG Arena’da Oyunseverler After Party’e Katılacak

  After Party etkinliği Twitch üzerinden final maçının oynanmasının ardından duyurulacak yayıncılar tarafından. Katılmak isteyenler https://discord.gg/9aghE8sbd6 Discord linki üzerinden After Party I ve After Party II odalarına girerek yerlerini alacaklar. Katılımcılar hızlı olmak zorunda çünkü maksimum 100 kişi bu etkinlikte yer alabilecek. Excalibur PUBG Arena kuralları kapsamında gerçekleşecek etkinlik, tek maç üzerinden ve herkesin tek başına olacağı bir mücadele ile son bulacak.

  Excalibur PUBG Arena Final Yayını: https://www.twitch.tv/10000days
  Excalibur PUBG Arena After Party Discord Linki: https://discord.gg/9aghE8sbd6
   

Bu Sayfayı Paylaş


Yerel ve sektörel alanda organik içerikli makale yazınız.