Evden Eve Nakliyat Firması

'34 İstanbul' forumunda Kalavun54 tarafından 20 Temmuz 2021 11:50 tarihinde açılan konu

 1. Kalavun54

  Kalavun54 Well-Known Member

  Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz; Kaplanlar Nakliyat 2004 yılında Beylikdüzü nakliyat bölgesinde sadece bir nakliye aracı ile hizmet vermeye başlamış bir şirkettir. Aradan geçen yıllarla birlikte, 15 araçlık filoya ve 45'in üzerinde uzman nakliyet kadrosuna ulaşan Kaplanlar Nakliyat; İstanbul şehrinin birçok ilçesinde hizmet veren profesyonel bir nakliyat şirketi haline gelmiştir. Ev taşıma, ofis taşıma, yük nakliyesi ve eşya depolama gibi alanlarda profesyonel şekilde hizmet veren şirketimiz, "Kandırılan her müşteri kaybedilen bir servettir" anlayışıyla hizmet vermektedir.

  Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

  Doğruluğu ve dürüstlüğü ön planda tutan şirketimiz, müşterilerine ve işine değer veren kurumsal bir şirkettir. 45 kişilik personel kadrosuyla istihdama katkı sağlayan şirketimizin kadrosu alanında profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Şirketimiz, nakliye alanında en yeni teknoloji kullanarak, müşteri memnuniyetini sürekli olarak arttırmayı prensip haline getirmiştir. 2008 yılından bu yana parça eşya taşıma, ofis taşıma ve kamyon - kamyonet nakliye gibi hizmetleri veren şirketimiz, kendini sürekli olarak yenilemeye çalışmaktadır. Beylikdüzü ilçesinin yanı sıra Avcılar nakliyat hizmeti vermektedir.

  Şirketimiz, sökülmesi gereken mobilyaları söküp yeni evinize dilediğiniz şekilde montajını yapmaktadır. Küçükçekmece nakliyat hizmeti satın alabileceğiniz şirketimize ilgili bağlantıdan ulaşabilir, iletişim kanalları vasıtasıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kaplanlar Nakliyat, sizlere profesyonel şekilde yardımcı olmaktan, gurur ve şeref duyarız.

  Kaplanlar Nakliyat - https://www.kaplanlarnakliyat.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 20 Temmuz 2021 15:52

Bu Sayfayı Paylaş