Eurocentres Dil Okulu

'Karma Makale » Site Tanıtım Yazısı' forumunda osman75 tarafından 17 Ekim 2020 01:35 tarihinde açılan konu

 1. osman75

  osman75 New Member

  Avrupa’nın ilk dil okulu olan Eurocentres Global Language Learning 72 yılı aşkın bir süredir dünyanın her yerinden gelen kişilerin dil, kültür ve sosyal bariyerleri aşmalarına yardım etmeyi amaçlayan bir kurumdur.

  Potansiyelinizi bütün derinliğiyle geliştirdiğiniz takdirde, neler başarabileceğinizi; Yaptığınız işte başarıyı dil engelini yıkarak, gerçek iletişim kurarak ve işbirliği yaparak elde ettiğinizi hayal edin!

  Eurocentres, dili, sosyal beceri ve grup çalışması eğitimi ile birleştiren yenilikçi programlar sunup 21. yüzyılın dünya vatandaşlarına, potansiyellerini en üst düzeye ulaştırmak için gereken iletişim becerileri ve özgüveni aşılar. 1969 yılında CEFR olarak anılan Common European Framework of Reference; (Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi)’ın geliştirilmesinde önemli bir rol oynayan Eurocentres, bu tarihten itibaren Avrupa Konseyi’nin Dil Uzmanlığını yapmıştır.

  Yabancı dil eğitiminde gözetilen kalite standartlarının belirleyicisi ve 2014 yılından bu yana da 21. Yüzyıl Dil Becerilerinin uygulayıcısı olmuştur.

  Avrupa Dil Konseyinin dil danışmanlığını yapan tek bağımsız kurum olan; Eurocentres, İngiltere’ye gelen göçmenlerin dil öğrenim ihtiyacını gidermek adına 1948’de Dr. Erhard Wespi tarafından Bournemouth’ta kurulmuştur. Eurocentres dünya çapında bir network’e sahip olup, 6 kıtada 30’dan fazla okulla sizlere dil eğitiminde 72 yıllı aşan tecrübe ile hizmet veriyoruz.

  Web Site: https://www.eurocentres.com.tr
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Ekim 2020 04:01

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!