Esen branda pergola tente sistemleri

'İnşaat' forumunda deniz tarafından 11 Mart 2020 tarihinde açılan konu

 1. deniz

  deniz New Member

  Uzun yıllardır sektördeki yenilikleri takip ederek kendini yenileyen ve en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalışan firmamız kalite ve şıklığı, kullanışlılık ve 1.sınıf işçilikle buluşturarak sizlere hizmet etmeyi kendine bir prensip olarak benimsemiş ve faaliyetlerini bu esasta devam ettirmektedir. İstanbul merkezli Esen Branda tasarımları, modelleri ve hizmet kalitesiyle sektöründeki öncülerden olmakla birlikte gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sektöre yeni bir soluk getirme konusunda çalışmalarına devam etmektedir.

  Branda, tente, Pergola Tente Sistemleri

  Giyotin Cam, İşletme Tipi Şemsiye ve Çadır Sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Sattığı ürünlerin bir kısmının da aynı zamanda üreticisi olan Esen Branda bu avantajını ürünlerindeki uygun fiyatlandırma ile sizlere sunmaktadır. Aynı zamanda ürünlerin bir kısmının da toptan olarak satışını gerçekleştirmektedir. (Tüm detaylara iletişim numaralarından bizleri arayacak ulaşabilirsiniz.)

  Esen Branda sunduğu fiyat avantajları dışında satışını yaptığı tüm ürünlerin İstanbul içinde tüm noktalarda Ücretsiz Keşif, Montaj ve Nakliyesini gerçekleştirmektedir.

  Sizlerin de işletmeniz ya da eviniz için düşündüğünüz bir gölgelendirme ya da mevsim bahçesi gibi bir sistem varsa arayın konuşalım ve düşündüğünüz sistemi birlikte hayata geçirelim.

  ESEN BRANDA » İ.M.Ç 1.Blok 1502 Unkapanı / İSTANBUL

  0 212 514 91 40

  0212 514 91 41 (FAX)

  0 532 623 56 21

  0532 335 94 00

  Web Site: https://www.esenbranda.com
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Mart 2020

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!