Erkeklerin Sosyal Medya Ortamı

'Karma Makale' forumunda RizaKoca tarafından 22 Ekim 2020 tarihinde açılan konu

 1. RizaKoca

  RizaKoca New Member

  Henüz oldukça yeni bir platform olan erkekler soruyor, uzun yıllardır Türkiye'nin yerli sosyal medyası olan kizlar soruyor sitesinin bir parçası olarak yayın hayatına başladı. Siteye üye olarak farklı konularda erkeklerin akıllarına takılan her türlü soruyu sorduğu bir platform olmayı amaç edinen erkekler soruyor; 11 ayrı kategoride fikir paylaşmak, soru sormak ve soru cevaplamak mümkün.

  Her ne kadar erkeklersoruyor ismiyle yayın yapılsa da siteye üye olmak için tabi ki erkek olmak gibi bir zorunluluk bulunmuyor. Sitedeki üyelerimiz, üyelikleri esnasında cinsiyetlerini belirtiyor ve ona göre sitede görüşlerini paylaşmaya başlıyorlar.
  [​IMG]

  Erkeklere dair görüşlerin paylaşıldığı bir platform olan erkekler soruyor; Türkiye'nin en büyük sitelerinden biri olan kizlar soruyorun bir parçası olarak kurulmuştur.

  Türkiye'nin en büyük sitelerinden biri olan ve yıllardır binlerce üyesi ile yerli sosyal medya hüviyetini korumaya devam eden; Kızlar Soruyor'un alanında uzman ekibinin uzun yıllara dayanan tecrübesi ile devam ediyor. Sadece kızların değil erkeklerinde paylaşmasına yönelik bir girişim haline getiren ErkeklerSoruyor'a katılın ve sizinle benzer problemlere sahip kişilerle tartışın.

  Teknoloji, ilişkiler, kadınlar, iş kariyer gibi kategorilerde bu sorunları nasıl çözdüğünü öğrenin. Görüşlerinizle onlara katkıda bulunun ve Xper puanları toplayarak sürpriz hediyeler kazanın.

  Web Site: https://www.erkeklersoruyor.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 24 Ekim 2020

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!