En Son Çıkan Kitabevi Yayınları

'Karma Makale' forumunda kobisizolmaz tarafından 15 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

 1. kobisizolmaz

  kobisizolmaz New Member

  Hayat, bir serüvendir lafı çok söylenir. Üstelik, öyle bir serüvendir ki, hiçbir zaman sonu olmayan, sınırları çizilmemiş ve son ana kadar, durmadan ilerler gider. Öğrenmenin, eğlenmenin, çalışmanın, kişisel gelişimin, üzüntünün ve mutluluğun, sonu olmayan bir serüvenidir. Günümüz dünyasında gelişen teknoloji karşısında, hâlâ bu serüvenin içinde olsak da okumak kadar; faydalı ve huzurlu bir alan olduğunun söylenmesi, pek yaygın değildir. Tara kitap olarak inanıyoruz ki, kaliteli bir kitap okumanın hazzını yaşamış, bilinçli kişilerde bunun yeri her zaman ayrıdır.

  Kobi Ajanda

  Tara, Kitabevi Yayınları

  Hayat yolculuğunuzda, iyi bir arkadaş olmak amacıyla, yayınevimizi açtık ve www.tarakitap.com internet sitemizi oluşturduk. Yayın yaptığımız konuları, bu amaç doğrultusunda özelleştirdik. Bilgi dağarcığınıza, karakterinize ve iş hayatınıza uyacağını düşünüyoruz. Yani, hayatınıza en pozitif katkıları sağlayacak, kitaplar yayımlamak, en önemli hedefimizdir.

  Artık, milyonlarca kitabın, durmaksızın basılıp yayıldığı dünyada insan, hangi kitabı okuyacağını şaşırıyor. Gerçekten, öyle bir boyuta geldi ki, güncel kitaplar için aramadığımız şeyi bulup anlamak, oldukça zor olmaktadır. Bizler, bu sorunun bilincinde olarak: Butik bir anlayışla, kimi zaman içinizi ısıtacak, kimi zaman da aklınızı aydınlatacak, özgün üretilmiş kitapları basarak yayınlıyoruz.

  Yazmanın ve Okumanın, Değeri Nedir?

  Yazmanın ve okumanın bir hayatın, her zaman bir parçası olduğunu düşünen, bireylere ve toplumlara, pozitif katkı sunan yayınevimizde; İnsan ilişkileri, kişisel gelişim, ebeveynlik, motivasyon ve iş yönetim şeklinde ana dallara ayırdığımız konularda kitaplar bulabilirsiniz. Türkiye'de, bu konular ile alakalı yazan seçkin yazarların, kitaplarını web sitemizden inceleyebilirsiniz.

  Türkçe olarak, yeni ve özgün yazarları, okurlarla buluşturma misyonumuza ek olarak, daha önce Türkçeye çevrilmemiş, değerli eserleri dilimize kazandırıyoruz. Giderek samimiyetin kaybedildiği, teknolojinin her tarafı kapladığı; belki iş hayatında ya da günlük rutinlerinde, belki de insan ilişkilerinde, boğulmuş ve kapana kısılmış hisseden bireylere sesleniyoruz. Yalnız değilsiniz.

  Hayat, her zaman, iniş ve çıkış içinde olacaktır.

  Hayatın, iniş ve çıkışları kaçınılmazdır. Fakat hedefleri, her zaman yüksekte tutabiliriz. Sizlerin, daha olumlu hedeflemenizi dileyerek, tüm samimiyetimizle kucaklıyor; okumayı hiçbir zaman, bırakmamanızı diliyor ve tüm kitaplarımıza ulaşabileceğiniz web sitemizi ziyarete bekliyoruz.

  Web Site: https://www.tarakitap.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Ağustos 2021

Bu Sayfayı Paylaş