Elektronik güvenlik sistemleri

'Elektronik' forumunda vhmedya tarafından 5 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

 1. vhmedya

  vhmedya New Member

  Kamera sistemleri; Canlı izleme ve kayıt altına alınabilir yapısı ile kamera sistemleri önemli bir güvenlik tedbiri olarak bilinmektedir. Mekanınıza uygun özelliklerde kurulan kamera sistemleri ile güvenliğinizi artırmış olursunuz.

  Alarm sistemleri; Kurum ve kuruluşlara sunulan güvenlik tedbirleri arasında bulunan alarm sistemleri, olası hırsızlık vakalarını önleyici önemli bir tedbir unsurudur. İstatistiklere göre alarm sistemi kullanan mekanlara hırsızlık teşebbüsleri yok denecek kadar azdır.

  Yangın alarm sistemleri; Güvenlik denildiğinde alınması gereken tedbirlerde mal ve can kaybı söz konusu olduğunda yangın alarm sistemleri hayati bir önem taşır. Her ortamda yangın hadisesi yaşanabilir ve bu olayın felakete dönüşmemesi adına uyarıcı sistemlere sahip olmanız gerekir.

  Geçiş kontrol sistemleri Geçiş kontrol sistemleri belirli alanlara belirlediğimiz kişilerin yada araçların giriş çıkış yapmalarını kontrol altında tutabildiğimiz ve engellemeler yapabildiğini bir sistemdir.

  Otomatik Geçiş Sistemleri; Giriş ve çıkışları proximity kartlar, parmak izi okuma, yüz tanıma ve plaka tanıma yazılımı gibi teknolojileri kullanıp, belirlediğimiz aksiyon planına göre kişi ve araçların yönlendirilmesine otomatik geçiş sistemleri denir. Yoğun insan trafiğinin yaşandığı kurum ve kuruluşlarda giren ve çıkan kişilerin kayıtları çok önemli bir güvenlik ihtiyacı olup, güvenlik düzeyinizi arttırmanıza yardımcı olur.

  Araç Altı İzleme Sistemleri; müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına firmamız teknoloji olarak Hikvision’un HikRobot Şirketi bağımsız olarak Araç Altı İzleme Sistemleri geliştirmiş olup, bu sayede hareket eden bir aracın alt kısmının görüntüsü elde edilebildiğinden, son derece gelişmiş bir güvenlik sağlanır.

  Entegre Güvenlik Çözümleri; Mavi Alarm firması, güvenlik sektörü içerisindeki deneyim ve tecrübelerine istinaden müşterilerine en iyi çözümleri sunmaktadır. Bu kapsamda kablosuz kamera sistemi teknolojileri ve entegre güvenlik çözümleri ile kurumların daha
  nitelikli korunmasının önü açılabilmektedir.

  http://www.mavialarm.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 12 Ağustos 2019

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!