Dış Ticaret Danışmanlık Hizmetleri

'Karma Makale' forumunda seohaberleri tarafından 4 Mart 2021 tarihinde açılan konu

 1. seohaberleri

  seohaberleri New Member

  Ticaret her geçen gün artan bir hacme sahiptir. Artık küresel bir çapta işlem görmektedir. İç ve dış ticaret olarak ikiye ayrılan ticaret sektörü özellikle ihracat alanında ülkeler arası ürün geçişini sağlamaktadır. İhracat yapan firmalar bazen ihracat departmanlarının olmaması ya da yetersiz kalması durumunda yetkili firmalardan ihracat danışmanlık hizmeti alarak bu eksikliklerini gidermektedir.

  B.M. Dış Ticaret ve Danışmanlık

  Dış ticaret danışmanlık hizmeti ile pek çok firmaya ihracat alanında yol göstermiş ürünlerin piyasaya doğru şekilde sunularak doğru hedef kitleye ulaşmasını sağlamıştır. 10 yıla yaklaşan tecrübeleri doğrultusunda her sektörün sorunlarına hâkim olan BM ihracat ürünlerini doğru bir değerlendirmeye alabilmektedir.

  B.M. Dış Ticaret ve Danışmanlık firması 10 yıllık sektör tecrübeleri doğrultusunda müşterilerinin taleplerine kalıcı çözümler üreterek ihracat işleminin doğru bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. İhracat danışmanlığı başta olmak üzere Kobi danışmanlığı, devlet destekleri danışmanlığı, dijital pazarlama danışmanlığı, yönetim danışmanlığı gibi hizmetler veren firma tekstil sektöründen tarım makinaları sektörüne kadar pek çok alanda faaliyet göstermektedir.

  Ürün adaptasyonu ve entegrasyonu konusunda uzman olan firma ihracat danışmanı olarak Türkiye genelinde pek çok firmaya hizmet vermiştir. Yılın 365 günü hizmet alabileceğiniz firmaya ait hizmetler hakkında detaylı bilgi için www.bmdisticaret.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 6 Mart 2021

Bu Sayfayı Paylaş


Yerel ve sektörel alanda organik içerikli makale yazınız.