Dış Cephe Uygulamaları

'İnşaat' forumunda burizo tarafından 17 Ocak 2021 tarihinde açılan konu

 1. burizo

  burizo New Member

  İzolasyon ve sış cephe uygulamaları, son yıllarda ülkemizde, inşaat sektöründeki büyüme hacmi ve kalite standartlarının hızla yükselmesi; sektörde yapılan yatırımları arttırmış ve yapılardaki kaliteyi yükseltmiştir. Özellikle mimarlık firmaları, bu konuda kendilerini geliştirmiş ve önemli tasarımlara imza atmıştır.

  Profesyonel, Dış Cephe Uygulamaları

  Mimari tasarımlarda görsel zenginlik, yapının prestijini ve değerini arttıran en önemli özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Binaların estetik görünümü olan dış cepheleri, dikkat çeken ve yapının kalitesini en iyi yansıtan kısımlarıdır. Dış kaplama sistemlerinde kullanılan materyallerin niteliklerinin artması; sadece görsellik değil, uzun ömürlülük ve yalıtım özellikleri öne çıkmaktadır.

  Sudan etkilenmeyen, üstün ısı ve su yalıtım özelliği ve asbest barındırmayan lifli yapısı ile; homojen özelliğe sahip olan bu malzemeler büyük tasarruflar sağlamaktadır. Cephelerde adeta bir kumaş gibi işleme uygun yapıdadır. Dışardaki cephe kaplamalarında en önemli dekoratif ürünler olan kat silmeleri; söveler ve saçak altı kaplamaları, kolay kesilebilen ve istenen renge boya yapılabilen cephe kaplama levhaları binaya kazandırabileceğiniz görsel zenginlik sadece hayal gücünüzle sınırlandırılabilir.

  Burdur izolasyon dış cephe kaplamalarında, yeni çağın gerekliliklerine uygun materyal arayışlarının sonucu üretilen yapı teknolojileri, bir çok üstün özelliği tek malzeme içerisinde sunabilmektedir.

  Web Site: https://burdurizolasyon.blogspot.com/
   
  Son düzenleme: 17 Ocak 2021

Bu Sayfayı Paylaş


Yerel, Sektörel ve Organik Makaleler Yazınız