Desi Alarm İzmir Güvenlik Sistemleri

'Güvenlik' forumunda Desi Alarm tarafından 7 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu


 1. Desi Alarm

  Desi Alarm Member

  Ev Güvenlik veya Ev Alarm Sistemleri İle Daha Güvenli Olabilirsiniz. Nasıl mı? Siz evinizde veya dışarıda iken; hem sevdiklerinizi hem de eşyalarınızı kötü niyetli kişi ya da kişiler tarafından korumak ve tam kapsam güvenlik altına almak artık çok kolay! Ev alarm sistemi evinizi hırsızlık olaylarına karşı kötü niyetli girişimlere karşı korumakla kalmayacak; yangın, sağlık problemleri, gaz kaçağı, panik, tehdit gibi acil müdahale gerektiren durumlara karşı da önlem almış olacaksınız.

  Ücretsiz keşif sonrasında konutun/ iş yerinin yapısına göre belirlenen alarm sistemi her bir mekan için farklılık gösterebilir. Desi Alarm sistemi, abonelerin isteğine göre kablolu/kablosuz olarak seçilebilir.

  Kablolu veya kablosuz alarm sistemi tercih edebilirsiniz.

  Kablolu alarm sisteminde manyetik kontak, hareket dedektörü, harici siren ve tuş takımı alarm paneline kablolar yardımı ile bağlanmaktadır. Ayrıca sigorta kutusundan panel kutusuna elektrik kablosu çekildiği gibi alarm paneline telefon hattı bağlantısı yapılarak alarm sisteminin çalışması sağlanır.

  Kablosuz alarm sisteminde manyetik kontağın ve hareket dedektörünün alarm paneline bağlanması için kablo gerekmemektedir. Genellikle estetik kaygısı olan abonelerimiz tarafından tercih edilmektedir.

  Ev Güvenlik ve Desi Alarm Sistemleri

  Desi Alarm Çözümleri sayesinde; evinizde bir hareket algılandığında, ortamdaki ısı değişimlerinde, gaz kaçağı ve yangın risklerinde sisteminiz size anında haber verir.

  Ev alarm sisteminde isteğinize göre GSM/GPRS ve network modülü kullanılarak; alarm sistemin merkeze daha sık sinyalleri daha ekonomik şekilde ulaştıran alternatif iletişim seçenekleri hizmeti sunulmaktadır.

  Mekânların birbirlerinden farklı şekillerde olması, alarm sisteminde kullanılacak ürünlerde de farklılık oluşturabilir. Mekanda yapılan ücretsiz keşif sonrasında standart paket içerisinde kullanılan ürünlere ek olarak hangi ürünlerden kullanılacağı belirtilerek gerekli açıklamalar yapılır.

  Detaylı bilgiler için web sitemizi BURADAN ziyaret ediniz.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 12 Mayıs 2019
  anadolu bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş


Lütfen, anlamsız ve içeriksiz konuları foruma yazmayın.