Dedektör

'Elektronik' forumunda Laplace tarafından 7 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

 1. Laplace

  Laplace New Member

  Türkiye'nin dedektör ve alışverişte ilk adresi Geomekatron.com'un doğuşu, Dedektör teknolojilerinin Türkiye'de yeni gelişmeye başladığı 2006 yılına rastlamaktadır.

  Fikrin projelendirilmesi ve şahıs firması faaliyeti çerçevesinde gerekli altyapının hazırlanmasından sonra, 2011 yılında 3 kişilik kadrosu, 6 kategori altında yayın hayatına başlayan ve şirketleşen Geomekatron Ltd. ilk günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılaştı ve bu ilgi her gün artarak devam etti.

  Kullanıcılarından aldığı önerileri değerlendirerek mevcut yapısını sürekli olarak geliştiren, Geomekatron Ltd, sunduğu hizmetlerde her zaman müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak gördül.

  Kullanıcılarının desteğiyle, Türkiye'nin en çok ziyaret edilen maden zemin etüd cihazları ve dedektör türevleri platformu olma özelliğini koruyor.

  Dedektör çeşitlerini ve dedektör fiyatlarını incelemek için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

  Gelecekte geniş katılımlı bir Aş. olarak yeraltı kaynaklarının ekonomiye en verimli şekilde kazandırılmasını sağlayan aktörlerden olma amacında ilerliyoruz. Gelecekte yer altı kaynaklarının az gelmeye başlaması durumunda, gelişen uzay teknolojisi şimdiden uzay madenciliğini gündeme getirmiştir. Ki manyetik alan ve sinyalin temel fizik kuralları heryerde aynı oldukça cihazlarımızda sürekli gündemde olacaktır.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Eylül 2018

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!