Cilt Temizleme Dezenfektanı

'Karma Makale » Site Tanıtım Yazısı' forumunda nullsix tarafından 30 Eylül 2020 tarihinde açılan konu

 1. nullsix

  nullsix Member

  Cilt temizleme dezenfektanı hakkında üretim yapan tesisimizi 2016 yılında açtık. İlk etapta etil alkol üreten firmamız kısa sürede birçok farklı konuda kimyasal ürün üretmeye başladı. Yerli sermaye ile kurulan firmamız petrakim kısa sürede kendini yeniledi ve geliştirdi.

  Cilt temizleme dezenfektanı bu platformda yer almaktadır.

  Son gelinen noktada ülkemizin ihracatına büyük katkılar sunuyoruz. İşletmemizin ürettiği ürünler dünyanın dört bir köşesine ulaşmaktadır. Özellikle virüs salgınından sonra dezenfektan üretimine ağırlık verdik ve bu alanda üretim kapasitesini artırarak geliştirme çabasına başladık.

  Kalite ve fiyat uygunluğu ile yurt içindeki talepleri karşılayarak ve ihracata da adım atarak ülke ekonomisine de katkıda bulunmanın gururunu yaşamaktadır.

  Cilt Temizleme

  Hedefimiz: Kimya endüstrisine katma değer katan, müşterilerine, çalışanlarına ve topluma karşı sorumlu, kendini sürekli geliştiren, iş güvenliği, işçi sağlığı; Çevresel ve sosyal değerler ile performansta mükemmelliği hedefleyen saygın bir dünya şirketi olmaktır.

  Ürünlerimizi de Petrakim internet sitemizle dünyanın farklı bölgelerine pazarlamaya başladık. Üretim tesisimizi ziyaret etmek isterseniz kapımız herkese açık. Aşağıdaki adresten tesisimizi görebilirsiniz.

  Web Site: https://petrakim.com.tr/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 30 Eylül 2020
Etiketler:

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!