Chat mobil sohbet odaları

'Karma Makale' forumunda mevsimorg tarafından 24 Eylül 2019 tarihinde açılan konu


 1. mevsimorg

  mevsimorg New Member

  Yeni insanlarla tanışmak, arkadaşlıklar kurmak ve sohbet etmek isterseniz sizi sitemize bekliyoruz. Uzaktaki dost ve akrabalarınızla görüşebilir, yeni ortamlara girebilirsiniz. 18 yaşından büyükseniz sitemize rumuzunuzla birlikte rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. Bütün bunların hepsini de ücretsiz ve günün istediğiniz saatinde yapabilirsiniz.

  Seviyeli Sohbetlerin Adresi

  İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte, haliyle chat sitelerinde de artış görülmeye başlandı. Sayı arttıkça kalite de düşmeye başlandı. Doğal olarak, seviyeli ve kendinizi rahat hissedeceğiniz bir sitenin varlığı kaçınılmaz oldu. Mevsim.org sitemizde gayri ahlaki, müstehcen ve şiddet içerikli sohbetlere asla izin verilmez. Bütün ziyaretçilerden beklentimiz, kendilerine yakışan üslupta konuşma ve davranış sergileyerek hoşça vakit geçirmeleridir.

  Sınırsız Sohbete Doyun

  Sitemiz ücretsiz olmakla birlikte üyelik zorunluluğu da yoktur. Kendinize bir rumuz (nick) belirleyerek siteye giriş yapabilirsiniz. Her defasında yeni bir rumuz belirlemek istemiyorsanız, sitemize rumuzunu kayıt ettirebilirsiniz. Bunun için rumuz ve şifre belirlemeniz yeterlidir.

  Rumuz ve şifrenizle sitemize girdiğinizde, ister sohbetlere katılabilir isterseniz “Forum” bölümümüzden tartışmalara katılıp, bilgi dağarcığınızı genişletebilirsiniz. Sitemize giriş saatlerinde bir sınırlama yoktur. Gece uyku tutmadığında, yolculukta veya istediğiniz yerde giriş yapabilirsiniz.

  Mobil Uygulamayla Her Yer Sohbet Ortamı

  İnternet ortamında da olsa sosyalleşmeyi sevenler için mobil uygulamamız bulunuyor. Bu uygulamayı mobil cihazlarınıza indirdiğinizde istediğiniz yerde mobil sohbet yapabilirsiniz. Aynı şekilde rumuz veya şifrenizle giriş yaptıktan sonra sohbetinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Dünya’nın her bir tarafından hemşeri, arkadaş ve akrabalarınızla konuşabilirsiniz.

  Seviyeli Sohbetin Tadı » https://www.mevsim.org/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 24 Eylül 2019

Bu Sayfayı Paylaş


Lütfen, anlamsız ve içeriksiz konuları foruma yazmayın.