Çanakkale gökçeada turu - sehitlikturu.gen.tr

'Makaleler' forumunda nullsix tarafından 18 Kasım 2019 tarihinde açılan konu

 1. nullsix

  nullsix New Member

  Site adı : Sehitlikturu.gen.tr

  Site başlığı : Çanakkale Gökçeada Turu - Sehitlikturu.gen.tr

  Sitenin kayıt edilmiş olduğu tarih : Nisan 2012

  Site ile alakalı tanıtım mesajı : Sehitlikturu.gen.tr adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet sitesine hoş geldiniz. Site vasıtasıyla, Gökçeada turları ile ilgili aklınıza takılan pek çok soruya en detaylı yanıtı alma şansı bulabilirsiniz.

  Gökçeada'yı ziyaret etmeye karar verdi iseniz, hiç tereddüt etmeksizin sehitlikturu.gen.tr isimli web adresine giriş yapınız. Bu site ile birlikte, Gökçeada turları için güzergahları görme imkanınız olacaktır.

  Gökçeada içerisinde unutulmaz bir gün geçirmeyi hayal ediyorsanız, artık hangi siteden ön bilgi almanız gerektiğini biliyorsunuz.

  Şehitlik turları, İstanbul çıkışlı Gökçeada turu, Karadeniz turları, İzmir turu, Bursa çıkışlı Eskişehir turu, konaklamalı Kapadokya turu, Pamukkale Afrodisias turu ve daha pek çok tur seçeneği üzerine en ayrıntılı bilgiler, bu site içerisinde sizleri bekliyor olacak.

  Başta Çanakkale Gökçeada olmak üzere, vatanımızın birbirinden değerli bölgelerine turlar yapmayı düşünenler, sehitlikturu.gen.tr içerisine girebilir.

  Çanakkale Turları Rezervasyon ve Bilgi Hattı: 0545 868 1449 - 0535 062 0560 - 0850 885 00 93

  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!