Buraya Bakınız Makale Paylaşım Forumu

'Bilişim' forumunda Buraya Bakınız tarafından 1 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

 1. Buraya Bakınız

  Buraya Bakınız Buraya Bakınız

  Ticari web sitelerinin, internet ortamında ve arama motorlarında rekabet edebilmesi için, tanıtım yazısı; yerel yada sektörel makale paylaşımları yapabileceği ortamlara ihtiyacı vardır. Bu durumu gözönünde bulundurarak, buraya bakınız makale paylaşım forumunu faaliyete geçirmeyi uygun gördük.

  Yerel makale için; Forum, iki önemli alanı dikkate alarak hazırlandı. Birinci alanda, web sitesinin bulunduğu yerel konum dikkate alındı. Kişisel blog yada ticari web sitelerine ait bilgi içerikli makaleler paylaşabilirsiniz. Profesyonel makale paylaşımları yapmak için, ilgili şehir kategorisine girerek yeni mesaj yada yeni konu aç seçeneğinden, yazınızı ekleyebilir, web sitenize link bağlantısı alabilirsiniz.

  Makale paylaşım forumu

  Sektörel makale için; İkinci alanda, web siteniz için faaliyet gösterilen sektörel alana girerek daha önce kullanılmamış yazıyı ekledikten sonra, yazıya kalıcı link bağlantısı alabilirsiniz. Bir çok kez bağlantı almamanızı önerir, forum kurallarına uymanızı tavsiye ederiz.

  Önemli, Forumda, önemsediğimiz konuların başında, özgün ve doğal olan makalelerdir. Daha önce defalarca yayınlanmış yazılara itibar etmiyor ve önemsemiyoruz. Bu sebeple, elinize geçen her yazıyı paylaşamazsınız. Makaleyi yeniden yazmanız gereklidir. Ayrıca, bir siteye birden fazla link aldığınızı düşünürsek, karşılığında bir adet kendi makalenize link vermeniz gerekir.

  Forum üyeliği tamamlandıktan sonra, profilinizi düzenlemeniz zorunludur. Forum düzenine uyan üyeler, kesinlikle sorun yaşamazlar. Hatalı durumlarda üyelerimizi bilgilendireceğiz.

  Bu yazıda güncelleme yapılacaktır.

  Web Site: https://www.burayabakiniz.net/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 1 Aralık 2020


Sektörel Makale Forumuna, Organik Makaleler Yazınız!