Bir E Ticaret Web Site İster Misiniz?

'Karma Makale' forumunda nullsix tarafından 16 Eylül 2021 tarihinde açılan konu

 1. nullsix

  nullsix Well-Known Member

  Ürün ve hizmetleri, İnternet'ten satış yapmak istiyorsanız, bir E ticaret Sitesi kurmanız gerekecektir. E ticaret sitesini kurduktan sonra müşteriler, ürün ve hizmetleri internet kanalıyla kolaylıkla sipariş edebilecektir. Alışveriş sitesi sahibi olmayı arzu edenler, hiç tereddüt etmeden aşağıdaki siteyi inceleyebilir. E Ticaret paketleri; kargo entegrasyonu ve stok yönetimi gibi özellikleri içerir.

  E Ticaret Web Site

  Ticaret.net.tr adresinde yer alan, E ticaret paketleri son derece kapsamlıdır. Bir, e ticaret sitesi içerisinde olması gereken özellikler, sizler için bir araya getirilmiştir. Geniş web alanı, e-posta hesapları, mobil uyumlu tasarımlar, toplu mail gönderimi, kargo yönetimi ve fazlası burada mevcuttur.

  Trendyol, N11, Hepsiburada, Ptt Avm ve Gitti Gidiyor içerisinde satış yapmak isteyenler için pazaryeri entegrasyonu özelliğinin olması gerekir. E ticaret paketlerinde pazaryeri entegrasyonu bulunur. Firma ile irtibata geçmek ve e ticaret sitesine sahip olmak adına aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

  Web Site: https://www.ticaret.net.tr/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Ekim 2021 18:06

Bu Sayfayı Paylaş