Bioclimatic Pergola İstanbul

'34 » İstanbul Province' forumunda BioclimaticPergola tarafından 21 Ağustos 2020 tarihinde açılan konu

 1. BioclimaticPergola

  BioclimaticPergola New Member

  Bioclimatic pergola ile dış mekânda geçirdiğiniz zamanın kalitesini artırarak, sizin konforlu vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Bioclimatic pergola, dekoratif tasarımlar ile mevsimlerin zararlı faktörlerini ortadan kaldırıyor ve ferahlamak isteyip dışarıya çıktığınızda, keyif yapmanızı sağlıyor. Canınız sıkıldığında ve dışarıya çıkıp oturmak istediğinizde, çevre koşulları bazen buna izin vermiyor.

  Sizler de rüzgâr, güneş, toz bulutu ve kar gibi etkenlerden kolayca izole olmak ve bunu da dekoratif bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız; Bioclimatic pergola sistemi ile bütünleşmelisiniz. Çünkü dış mekânınız, artık güvenli ve göz alıcı bir yaşam alanınıza dönüşecektir.

  Bioclimatic Pergola İstanbul ile Yaratıcı Çözümler

  İnorma Yapı Sistemleri olarak, yüksek görsel güç ile rahat bir zaman geçirmenizi sağlıyoruz. Bioclimatic pergola sisteminde kullandığımız dönen bıçak yöntemi, oturma alanınızdaki rüzgârı engeller; Güneş ışınlarının kırılıp ulaşmasını engeller ve içerideki havanın sürekli olarak hareket halinde kendini temizlemesini sağlar.

  Tercihlerinize göre; sensör, panel ve aydınlatma sistemleri ile dizayn ederek, size özgü bioclimatic pergola sistemi tasarlıyoruz. Kullandığımız alüminyum sistemler ile İnorma Yapı, dayanıklılık garantisi veriyor; Çünkü sistem modüllerimiz, şiddetli rüzgar yükünü bile geri çevirecek sertliğe ve esnekliğine sahiptir.

  bioclimatic_pergola_rolling_roof.jpg

  Bioclimatic Pergola ile Her Mevsim Açık Hava Konforu

  Bioclimatic pergola İstanbul ile değerli müşterilerimize hem konfor tasarımlı hem de çok soğuk, çok sıcak havalarda bile açık alanda neşeli saatler geçirmenizi sağlıyoruz. Hareketli çatı yapısı ile bioclimatic pergola sistem; güneş ışınları, şiddetli rüzgâr ve bunun gibi rahatsız edici çevre etkenlerinin teğet geçmesini sağlıyor. Dayanıklı ve doğru bir bioclimatic pergola sisteminin üzerinde durması gereken hususlar vardır.
  • Paneller, eksenel çalışmalıdır ve geri toplama hareketine sahip olmalıdır. Bu durum, havalandırma yaparken aynı anda gölgelemeyi sağlaması açısından, oldukça önemlidir.
  • Mekanik sivit limiçleri yerine, doğru bir otomasyon sistemiyle bağlanmalıdır.
  • Dikey taşıyıcı profillerin alüminyum olması; zemine yapılacak uygulamanın gizlenmesi açısından, zemin yalıtımını sağlamak için gereklidir.
  • Bioclimatic pergola sistemin geri toplama hareketi ve eksenel hareketi, ayrı motorlar ile sağlanmalıdır.
  İnorma Yapı Sistemi, bioclimatic pergola İstanbul için yağmurlu veya karlı havalarda bile; Sizin için bariyer olarak bir sistem tasarlıyor ve ayrıca, kumanda kontrollü ile yağış ayarlı özellikler sunuyor. Tüm bu hizmetlerimizi sizlere sunarken, cebinizi yormayan fiyat garantisi veriyoruz.

  En uygun bioclimatic pergola sistemi fiyatları ile siz de özel tekliflerimizden yararların.

  Web Site: https://www.inorma.com.tr/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Eylül 2020


Sektörel Makale Forumuna, Organik Makaleler Yazınız!