Bebek Mama Kaşığı Ürünleri

'Karma Makale » Site Tanıtım Yazısı' forumunda seohaberleri tarafından 27 Eylül 2020 tarihinde açılan konu

 1. seohaberleri

  seohaberleri New Member

  Mama kaşıkları bebeklerin doğru ve kolay bir şekilde beslenebilmesi adına oldukça önemli ürünlerden birisidir. Doğru kaşık seçimi uygulanmadığı sürece bebeklerin beslenmelerinde zorluk yaşadığı görülür. Kaşık boyutu ve kaşığın üretildiği madde oldukça önemlidir.

  Calimila satışını gerçekleştirdiği bebek tabak seti, bebek alıştırma bardağı, termal bebek çantası, mama kaşığı başta olmak üzere tüm ürünlerde bebek sağlığına ve ürün kalitesine dikkat etmektedir. Satışa sunulan ürünlerin tamamı bebek sağlığına zarar vermeyecek şekilde üretilen ürünlerdir.

  Bambu, Melamin Bebek Mama Kaşıkları

  Tüm ürünler bebeklere zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır.

  Herhangi bir kimyasal madde içermeyen bu kaşık ve çatallar bebeklere özel boyutlarda üretilmiştir. Çeşitli hayvan figürleri ile süslenen kaşıklar bebeğinizin keyifle yemek yemesine katkı sağlayacaktır. Pandalı ve kedili olmak üzere çeşitli bebek mama kaşığı modelleri Calimila web sitesinde satışa sunulmaktadır.

  Bebek mama kaşıkları bulaşık makinelerinde yıkabilir özelliğe sahiptir ve yıkanması durumunda herhangi bir zarar görmezler. Kimyasal madde içermemeleri sebebiyle ısıya maruz kalmaları ve yıkanmaları bebek sağlığı açısından zararlı değildir.

  Bebek mama kaşıkları ve çatalları genişlik olarak 2.5 cm ve uzunluk olarak 14 cm olarak ölçülere sahiptir. Bebekleriniz kolaylıkla kullanabileceği ölçüler mama kaşıklarında ve çatallarında özel olarak tercih edilmiştir. Sizler de bebekleriniz için kedili ya da pandalı mama kaşıklarını tercih ederek yemeği eğlenceli bir hale getirmelerini sağlayabilirsiniz.

  Mama kaşığı ve çatalı sipariş etmek için calimila web sitesini kullanabilirsiniz.

  Web sitesinde yer alan tüm ürünler online siparişe uygun durumdadır. Calimila web sitesinde yer alan online alışveriş sepetine satın almak istediğiniz ürünleri ekledikten sonra adres ve kart bilgilerinizi tamamlayarak alışveriş işleminizi tamamlayabilirsiniz.

  180 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde Calimila sizler için ücretsiz kargo avantajı sunmaktadır. Sizler de sitede yer alan ürünleri inceleyerek bebeğinize uygun ürünleri seçebilirsiniz. Bebeğinizin sağlığını düşünen Calimila tüm ürünlerde bebek sağlığına uygun olmasına dikkat etmektedir.

  Satın aldığınız ürünler profesyonel bir şekilde paketlenerek kısa süre içerisinde zarar görmeyeceği şekilde kargolanmaktadır. Tüm ürünleri incelemek ve sipariş vermek için aşağıdaki bağlantıdan ziyaret edin.

  Web Site: https://calimila.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Eylül 2020
Etiketler:

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!