Balkon Filesi, Kuş Filesi | File İstanbul

'Karma Makale' forumunda Enesk001 tarafından 30 Ağustos 2021 tarihinde açılan konu

 1. Enesk001

  Enesk001 Active Member

  Balkon filesi, çocuk sahibi veya evcil hayvan sahibi olan kişilerin, yüksek katlı binalarda ikamet ettiklerinde sıklıkla kullandığı, bir güvenlik ağı çeşididir. Bu ürünler, yüksek kattan düşmeyi ve sarkmayı önlemek maksadıyla tasarlanmışlardır. Bu ürünler ayrıca, kuş koruma görevini başarıyla sağlamaktadır. Sitemiz üzerinden balkon filesi, pencere güvenlik sistemleri ve hatta inşaat güvenlik filesi dahil, pek çok ürüne ulaşabilirsiniz. Sitemizde, satışa sunulan tüm ürünler, son teknoloji ve kaliteli ürünlerdir.

  Yaz aylarının gelmeye başlamasıyla balkonlar, evlerimizde en çok kullandığımız alanlardan birisi olur. Balkon filesi ürünleri yalnızca, çocuklar, kedi ve köpek gibi evcil hayvanların korunmasını sağlamaz. Yetişkin bireyler için güvenli bir ortam sağlar. Siz, değerli kullanıcılar için file üretimleri için en doğru ve kaliteli iplikler kullanılır. Evinizde yaşayan, tüm bireyler ve canlılar için balkon güvenliğini sağlar.

  Balkon Filesi İçin Bize Ulaşın.

  Her boyut balkon için özel file üretimini yaparak, sizlere sunmaktayız. Ev halkının ve evcil hayvan dostlarımızın, güvenliği için tüm balkon filesi çeşitleri, özel ve sağlam malzemelerden üretilmiştir. Siz de, kaliteli ve sağlam balkon filesi için bize ulaşın.

  File Emniyet Sistemlerimizin Özellikleri

  Çalışma alanlarında kullanılan, file emniyet sistemlerimizin özellikleri ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmak isteriz. Emniyet ağımızın, çevresinde 4 mm kalınlık mevcuttur. Emniyet ağı, evcil hayvan dostlarımız için kullanıldığında 2,5 mm ile 3 mm arasında değişen ölçüler kullanılmaktadır. Başta siyah, beyaz ve yeşil renk olmak üzere özel renk seçenekler mevcuttur.

  Ayrıca, seçiminize göre çift renk ve çoklu renk seçenekler mevcuttur. Sınır örgüsünün üzerine dahil olarak, 3 mm çapında silikonlu çelik halat dikilir veya kullanım amacına göre paraşüt ipi kullanılabilir. Kenarlıkları ve tüm dikişler, ağın sahip olduğu renk ile aynı renk yaparak, estetik bir görünüm kazandırılır. Kullanım alanı müsait ise paslanmaz demir, alüminyum kutu profiller ile ilgili alana çerçeve yapılabilir. Eğer, alan bu işleme müsait değilse piton vidalar kullanılarak 5 cm, 10 cm ve 15 cm aralıklarla, matkap kullanılarak sabitlenir ve gerilir.

  Ürünler, yırtılmaya karşı son derece dayanıklıdır.

  Çok yüksek mukavemetli ve stabil bir çeşit elyaftır. Ürünler, laboratuvarda yapılan testlerde 250 kg basınca dayanıklı olduğu tespit edilmiştir. Ürünler, pencere kanatlarının kapanmasına ve temizliklerine hiçbir engel teşkil etmez. Ürünler, inşaat güvenlik filesi, balkon filesi, pencere güvenlik sistemleri, file, kedi filesi, havuz filesi, halı saha filesi, güvenlik filesi, kuş filesi, kedi filesi ve köpek filesi gibi daha pek çok alanda kullanıma uygundur. Tüm bu ürünlere, site üzerinden iletişime geçerek temin edebilirsiniz.

  Web Site: https://www.fileistanbul.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 30 Ağustos 2021
Etiketler:

Bu Sayfayı Paylaş