Aytürk akustik kapı ses yalıtımlıdır

'Endüstriyel' forumunda Anadolu Kobi tarafından 30 Nisan 2020 tarihinde açılan konu

 1. Anadolu Kobi

  Anadolu Kobi Anadolu Kobi

  Aytürk akustik kapı; Ahşap ses yalıtımlı akustik kapılar, iç dolgusu kuvvetli yalıtım malzemesinden oluşmaktadır. Akustik ses yalıtımlı kapıların içersin de preslenmiş izolasyon süngeri ve ağır ses bariyeri kullanılmaktır. Akustik kapılar sistem odaları stüdyo konferans salonları sinema odası kapıları ve evlerde kullanım sağlamaktadır.

  Mevcut odadaki sesin içeriye girmemesi için yapılan bu kapılar ortamda ki sesin dengede kalmasını sağlamaktadır. Dışarıda ki sesin içeriye içeride ki sesin dışarı çıkmasını önler.

  Ahşap akustik panel kaplanmış salon duvarlarının giriş çıkış kapıları, düz panel malzemeden yapıldığı zaman ses yansımalarına sebep olur, duyum kalitesini belli bir oranda bozar.

  Aytürk akustik kapı ses yalıtımlı

  Gelen taleplerden dolayı akustik yüzeyli kapılar üretmekteyiz. Akustik kapıların salona bakan yüzeyleri akustik seçimine uygun olarak imal edilir. Kapıların iki yüzü de akustik olabileceği gibi, bir yüzü akustik panel,diğer yüzü düz veya kumaş kaplı panel olarak da üretilebilmektedir. Yalıtımlı kapı ihtiyaçlarınızda lütfen bizile iletişime geçerek detaylı bilgi alınız.

  Bağlantı: https://www.anadolukobi.com/listing/akustik-kapi/
   

Bu Sayfayı Paylaş


Yerel ve sektörel alanda organik içerikli makale yazınız.