Avrupa yakası kurye hizmetleri

'Hizmet' forumunda Alo Kurye tarafından 16 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

 1. Alo Kurye

  Alo Kurye New Member

  Avrupa Yakası Kurye » Avrupa yakası genelinde hizmet verdiğimiz bu sektörde bizimle çalışan tüm müşterilerimize teşekkür eder işlerinde başarılar dileriz. Yeni motorlu kurye personeli ve yeni model kurye motorları ile sizlere daha etkin hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Avrupa yakası kurye hizmetimize değer katmak ve hizmetimizi daha kaliteli hale getirebilmek için tüm çabamızla yolumuza devam etmekteyiz. Hizmetimizi farklılaştırarak, vip moto kurye, kiralık moto kurye, ekspress moto kurye ve arabalı kurye gibi yeni hizmetler sunuyoruz.

  Avrupa Yakası Motorlu Kurye!

  Ülkemizdeki taşımacılık hizmetlerinin kalitesinden kimsenin şüphesi olmasın; Avrupa yakası genelinde iş dünyasının iş potansiyeli arttıkça taşımacılık sektöründen beklentilerin de yükseldiğini ifade edebiliriz. Kargo firmaları, sürekli gelişen ve büyüyen iş dünyasının ihtiyaçlarına yönelik cevap vermede zayıf kalması “hızlı taşımacılık” kavramı üzerine yoğunlaşan yeni girişimcilerin de taşımacılık alanında faaliyet göstermelerini sağladı. Firmamız Moto Kurye diyerek tanımlanan faaliyetler sayesinde gün içerisinde yetişmesi gereken önemli evrak veya teslim edileceklerin transferini gerçekleştiriyor. Makale

  Avrupa yakasında transferi yapılması gereken evrak paket vb. gibi taşınacaklar konusunda alo dediğiniz anda; İhtiyaçlarınıza kalıcı çözümler üretmenin yanında müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Anadolu yakası geneline de hizmetlerimiz bulunmaktadır. Firmamıza ulaşan işletmelere İstanbul genelinde hizmet verilmektedir.

  Bizimle irtibata BURADAN geçebilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Haziran 2019
  asliba bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumu